Авто

Hyundai і INEOS займуться розробкою автомобілів на водні

Через розвиток електромобілів в Hyundai Motor Group не мають наміру забувати і про паливні елементи. Особливо коли з'явився партнер в особі виробника водню INEOS.

Британський хімічний концерн і південнокорейський технологічний гігант оголосили про початок співпраці.

Hyundai

Поки одні автовиробники кидають всі сили на розвиток електромобілів, інші приділяють увагу альтернативним джерелам енергії і не відмовляються від розробки і створення машин на паливних елементах, в яких використовується водень. Однією з таких компаній є Hyundai, яка знайшла партнера в особі INEOS.

Британський хімічний концерн щорічно отримує 300 000 тонн водню, який є побічним продуктом від основного виробництва, тому INEOS може використовувати власний водень як паливо для автомобілів. Тим більше, що незабаром на ринок вийде перший серійний автомобіль INEOS – позашляховик Grenadier 4×4.

Hyundai і INEOS займуться розробкою автомобілів на водні
Hyundai

В рамках співпраці з Hyundai одним з варіантів силової установки для INEOS Grenadier 4×4 повинні стати водневі паливні елементи. Сторони вже підписали меморандум про взаєморозуміння, яке передбачає поставки водневих паливних елементів і електрохімічного генератора від кросовера Hyundai Nexo для компанії INEOS Automotive, які адаптують ці компоненти під свій позашляховик.

Терміни появи серійного водневого INEOS Grenadier 4×4 поки не названі. У найближчому майбутньому компанія спільно з Hyundai має намір зайнятися підтримкою державних і приватних проєктів з розвитку виробництва і продажу водню в Європі. Крім того, представники британської та південнокорейської сторін планують шукати нові варіанти застосування водню, розвивати супутні технології та бізнес-моделі.

Hyundai і INEOS займуться розробкою автомобілів на водні
Hyundai

Нагадаємо, в 2018 році південнокорейський концерн Hyundai Motor Group, що об’єднує марки Hyundai, Genesis і KIA, представив стратегію розвитку під назвою FCEV Vision 2030 яка спрямована на розробку водневих паливних елементів і обійдеться в $ 6,7 мільярда.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button