Авто

У Лос-Анджелесі заради клімату заборонять будівництво заправок

Влада міста вважає за необхідне припинити будівництво нової інфраструктури, пов’язаної з видобутком і використанням вуглеводнів.

У Лос-Анджелесі готуються до історичного рішення: заборони на будівництво нових заправних станцій. Цей захід – частина програми по обмеженню використання вуглеводнів і боротьбі з кліматичною кризою на локальному рівні.

Про роботу в цьому напрямку влада другого за величиною міста в США заявила в середу.

“Наше прекрасне і впливове місто, яке виросло навколо автомобіля, це ідеальне місце, щоб зрозуміти, як відійти від використання машин з двигуном внутрішнього згоряння”, — заявив Пол Корець, член міської ради, який зараз працює над новим законом. Влада сподівається, що прийняти його вдасться вже до кінця цього року.

Для Лос-Анджелеса це великий крок, оскільки мегаполіс вважається одним з найгірших в країні з точки зору забезпечення громадським транспортом. Натхненням для закону послужило інше місто в Каліфорнії, Петалума, де будівництво нових заправок заборонили в минулому році.

Крім Лос-Анджелеса, подібні нововведення в цьому році планують ввести в Бетлемі, штат Нью-Йорк, і в долині Комокс в Британській Колумбії. Кампанія з відмови від будівництва нових заправок називається Safe Cities (безпечні міста), і до неї з кожним роком приєднується все більше населених пунктів в США.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button