Авто

Як довго нагрівається двигун автомобіля (відео)

Як довго нагрівається двигун автомобіля: експеримент

Спеціально для тих, хто любить перед поїздкою прогрівати мотор автомобіля до робочої температури, поставили цей цікавий експеримент.

Здавалося б, давно відомо, що сучасні двигуни прогрівати не потрібно. Цей ритуал позбавлений сенсу, приводить до підвищеного зносу двигуна, витрати палива і викиду в атмосферу вихлопних газів. Але ні, багато водіїв за звичкою заводять двигун і залишають його прогріватися до робочої температури на холостих обертах, особливо взимку. До речі, в США і багатьох країнах Європи за це передбачені драконівські штрафи.

Думка, що треба прогрівати двигун, насправді йде корінням в епоху карбюраторів. Їм якраз було потрібно кілька хвилин прогріти, щоб отримати температуру, при якій вони працюють безперебійно. Але ті часи давно пройшли, двигуни більше не потребують цієї процедурі! Пізнавальний відеоролик наочно демонструє, що відбувається під капотом при температурі повітря близько -6 °C.

На прикладі кросовера Subaru XV тепловізор показує, як швидко нагріваються агрегати і деталі в моторному відсіку. У поєднанні з показаннями тахометра, покажчиками температури охолоджуючої рідини і всмоктуваного повітря це дає непогане уявлення про те, що відбувається до того моменту, як холості оберти двигуна почнуть знижуватися. І так, відразу після цього вже можна їхати!

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button