Поради

Що робити з непотрібними речами?

Чи варто залишати речі, якими ми не користуємося, якщо приходить думки «а раптом знадобиться», одяг, для якої потрібно трошки схуднути або погладшати? Різні предмети, які вимагають ремонту, доробки, але до яких ніяк не дійдуть руки?

Коли ми займаємося генеральним прибиранням, добираємося до запасів, які зберігаємо тривалий час, ми часто задаємося питаннями, попрощатися з річчю або ще почекати. А раптом зовсім скоро вона знадобиться?

Як правило, те, чим ми не користуємося більше року, вже ніколи не знайде своє застосування в нашому житті. А розлучитися з минулим буває не просто. А речі лежать, продовжують захаращувати наш життєвий простір. Адже вже давно відомо, що чим більше безладу навколо людини, тим більше бардака в думках.

Звичайно, є певні предмети, які дуже пам’ятні для нас. І залишити слід саме ті з них, які заряджають нас позитивом. Якщо є бажання розлучитися з поганими спогадами, то слід розлучитися і з речами, які навівають сумні думки.

Щоб навести порядок в домі, а разом з тим і в голові, використовуйте певні поради.

  • Якщо річчю не користувалися протягом року, то, швидше за все, своє застосування в нашому житті вона вже не знайде. Адже буває, що ми зберігаємо щось не просто роками, а десятиліттями.
  • Що стосується предметів гардероба, то варто спочатку позбутися однієї речі перш, ніж придбати аналогічну. Розлучитися з любимим, але застарілим одягом буває важко, але зробити це необхідно, адже одяг накопичує на собі енергію, найчастіше негативну. Винятком можуть бути речі, які ви вважаєте щасливими для себе.
  • Буває, що нам важко викинути річ, тому що приходять думки, що вона могла б ще послужити. Можливо, що це, дійсно, так. Річ може виявитися корисною, якщо не вам, то іншим людям. Те, чим ви більше не користуєтеся, можна продати, подарувати, віддати на благодійність або розмістити на сайтах, де люди просто віддають свої речі тим, кому вони потрібні. Це може бути зручно тим, що до вас прийдуть люди і самі заберуть те, від чого ви хочете позбавитися.
  • Пам’ятайте, що коли в навколишньому просторі менше речей, а більше місця, в прямому сенсі цього слова, стає легше дихати.

Завжди на зміну старому приходить нове. Тому варто звільнити місце для того, щоб нове і краще увійшло в наше життя.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button