Поради

Як вибрати сушарку для овочів і фруктів?

Овочі і фрукти – джерело вітамінів, мікроелементів і клітковини. Однак рано чи пізно сезон врожаю закінчується, а привозні продукти взимку і навесні не відрізняються смаком і екологічністю. Але є вихід – сушити улюблені плоди (сливи, вишні, яблука) у спеціальному приладі – сушарці. Ми підкажемо, як обрати сушарку для овочів і фруктів. Ось що потрібно враховувати в першу чергу:

  • Тип сушарки. Випускають інфрачервоні і конвекційні прилади. Перші відрізняються тим, що сушать овочі і фрукти за рахунок інфрачервоних променів із збереженням в них вітамінів, улюбленого смаку і кольору. Правда, коштують такі прилади дорожче. У конвекційних сушарках волога в плодах випаровується за рахунок подачі гарячого повітря. Але разом з вологою втрачаються деякі вітаміни, змінюється смак і колір.
  • Потужність. Замислюючись над тим, яку сушарку для овочів і фруктів вибрати, зверніть увагу і на такий показник, як потужність. Саме вона визначає швидкість висушування плодів. Для домашнього використання рекомендують купувати прилад, потужність якого варіюється від 350 до 450 Вт, максимум 600 Вт.
  • Місткість. Врахуйте і такий показник як місткість приладу. Якщо об’єм приладу більший, тим більшу кількість плодів ви зможете висушити за одне використання. Визначається цей параметр кількістю піддонів. Зазвичай в комплекті до пристрою додається від 3 до 8 лотків. Вирішуючи, яка сушарка для овочів і фруктів найкраща, врахуйте, що в цьому випадку власні потреби. Для рідкісного користування підійде сушарка з 3-4 піддонами, для більш частого – прилад з мінімум 5-6 лотками. До речі, зверніть увагу і на їх глибину.
  • Нагрівальний елемент. Бажано при купівлі придбати прилад, у якого ТЕН розташовується у верхній частині. Тоді волога з плодів не буде стікати з нього, що значно збільшить термін служби пристрою.
  • Безпека. Вибираючи, яка сушарка для овочів і фруктів краща, не забудьте врахувати і такий важливий параметр, як безпека. Непогано, якщо прилад оснащений функцією автовимкнення, яка врятує прилад і убезпечить житло від пожежі у разі перегріву, стрибка напруги.
  • Додаткові функції. Вітається наявність у сушарці таймера, регулятора температури, режим холодного повітря.

Сучасний ринок пропонує чималий асортимент сушарок для овочів і фруктів на будь-який гаманець. Бюджетні моделі представлені такими виробниками, як Orion, Rotex, Vinis, Mystery, Supra, Akai. Середній ціновий сегмент сушарок представлений VES, Polaris, Binatone, Weissgauff, Tefal, Lumme. Однак лідерами продажів вважаються моделі від Zelmer і Izidri.

Натхнення: womanadvice.ru

Кнопка «Наверх»