Поради

Грошове дерево – основи догляду і деякі прикмети

Грошове дерево (товстянка) досить популярна рослина. Існує прикмета, що товстянка залучає гроші в будинок. Спробуйте і ви завести товстянку, адже доглядати за нею дуже просто.

Как ухаживать за денежным деревом в домашних условиях

Як розвести грошове дерево

Товстянку легко розвести живцюванням. Попросіть знайомих відрізати вам листок або гілочку. Отриманий відросток можна вкоренити в ґрунт відразу або поставити в воду до появи коренів, а вже потім садити в горщик із землею (підійде земля для кактусів). Навесні, коли рослина підросте, варто пересадити її в горщик побільше.

[ads2] Як доглядати за грошовим деревом

Доглядати за товстянкою дуже просто. Поки маленьке деревце, поливайте його приблизно один раз в тиждень, а коли ріст деревця припинитися, достатньо буде поливу раз в місяць. Зрозуміло, треба стежити, щоб не було перезволоження або пересихання ґрунту. Для підгодівлі підходять добрива для кактусів. Важливо також регулярно протирати листя товстянки від пилу, оскільки товстянка любить сонячне світло (але прямі сонячні промені можуть зашкодити рослині, так що якщо ваша товстянка буде стояти на південній стороні, варто повісити напівпрозору фіранку або інакше захистити її від опіків).

Що говорить феншуй про товстянку

Фахівці з фен-шуй радять поставити товстянку з зоні багатства. Спробуйте також прив’язати на гілку грошового дерева червону стрічку, а на Новий рік підвісьте на грошове дерево монетки на яскравих стрічках. Можливо і справді товстянка допоможе збільшенню доходів сім’ї?

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button