Фото

Як виглядає Земля з космосу

Космонавти дуже люблять спостерігати за красою нашої планети з космосу. Подивімося на найбільш вражаючі кадри, яким позаздрить будь-який «земний» фотограф.

1. На фотографії – гирло річки Бецибука в північно-західній частині острова Мадагаскар. Знімок зроблений 8 березня 2005 року членом екіпажу МКС-10, який працював на МКС з 16 жовтня 2004 року по 24 квітня 2005 року.

Як виглядає Земля з космосу

2. На знімку зображений ураган «Дін» – найсильніший тропічний циклон сезону атлантичних ураганів. Фотографія зроблений 18 серпня 2007 року членами екіпажу на космічному човнику Індевор.

Як виглядає Земля з космосу

3. 5-13 жовтня 1984 року – вид на Великі Гімалаї з південного заходу. Фотографія захоплює території Індії, Пакистану і Китаю. Знімок зроблений в ході 6-го польоту шаттла “Челленджер” одним з членів екіпажу.

Як виглядає Земля з космосу

4. Великі озера, розташовані в Північній Америці. На передньому плані – озеро Онтаріо, а в центральній частині знімка розташоване місто Детройт. Фотографія зроблена у вересні 1994 року в ході 19-го космічного польоту Discovery.

Як виглядає Земля з космосу

5. Виверження вулкана Клівленд на острові Чугінадак, Північна Америка. Фотографія зроблена 23 травня 2006 року членами тринадцятого довготривалого екіпажу Міжнародної космічної станції МКС-13.

Як виглядає Земля з космосу

6. Пролітаючи над Мадагаскаром. Цей знімок зроблений космонавтом Ріккі Арнольдом, який 21 березня 2018 року стартував як бортніженера-2 космічного корабля «Союз МС-08» разом Олегом Артем’євим і Ендрю Фейстель.

Як виглядає Земля з космосу

7. А цей знаменитий кадр зроблений з відстані в 29 000 км в далекому 1972 році екіпажем місії «Аполлон-17». Знімок має назву Блакитний Марбл і демонструє повністю освітлену Сонцем Землю.

Як виглядає Земля з космосу

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button