Фото

Представники племені Дані

Цивілізація проникла практично у всі куточки нашої величезної планети, і чинити опір її вторгнення просто марно. Сьогодні ми розповімо про племені дані, яке мешкає в баліємскій долині в індонезійській частині Нової Гвінеї, представники якого намагалися витягти максимальну вигоду з симбіозу традицій і західних технологій.

Вперше плем’я Дані було виявлено в 1938 році американським зоологом Річардом Арчболдом. Саме він, подорожуючи по Новій Гвінеї, зустрів людей, що практикують канібалізм і живуть за законами кам’яного віку.

І сьогодні чоловіки цього племені продовжують носити котеки, хоча переконаних послідовників традицій з кожним роком стає все менше.

(8 фото)


1. Надівши годинник і футляр для пеніса, званий котекою, Ескіель Хелопере щодня поспішає на пошуки туристів. Коли люди бачать цю незвичайну людину з парасолькою в руках, багато поспішають з ним сфотографуватися. Ось таким нехитрим способом Ескиелю вдається заробляти близько 500 доларів в місяць. Витрачені гроші чоловік найчастіше витрачає на купівлю свиней.

2. З благ цивілізації у Ілугі Лані є хіба що радіоприймач, на купівлю якого він витратив 280 000 рупій, або 24 долара.


3. Хоча Асіке Халу як і його предки дотримується традиції носити котеку, свої гроші, які він заробив як гід і фотомодель, він вважає за краще зберігати в банку. При великому напливі туристів чоловікові іноді вдається заробляти до 100 доларів в день.


4. Джустіне 12 років. Вона вчиться в школі, а у вільний час робить намисто, які потім продає туристам по 2 долари за штуку. Зароблені гроші дівчинка витрачає на купівлю льодяників і жувальної гумки.


5. У молодої мами Крістіани Маргаретипо дуже багато домашніх турбот. Тому, щоб спілкуватися з родичами з інших сіл, вона використовує мобільний телефон, який у неї один на двох з братом.


6. Коли 80-річний Сенайла лягає спати на підлогу в своїй хатині, він вважає за краще класти під голову подушку Angry Birds, яка обійшлася йому в 90 000 рупій або 8 доларів.


7. Ялі Мабелю більше 70 років і у нього 11 дружин. Щоб годувати свою велику сім’ю, чоловік надає послуги іноземним туристам. Гроші він тримає в банку і дуже любить кока-колу.


8. 10-річний Альбінус Кубана одягає котеку лише під час культурних фестивалів і народних танців. В інший же час він вважає за краще носити одяг з секонд-хенду, в якій йому дуже зручно грати у футбол.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button