Поради

Іграшки для немовлят від народження до року: підбірка

Малюк через гру пізнає світ, тому ігри такі важливі для розвитку. Дитина знайомиться з усім, що його оточує через відчуття: спостерігає, вивчає ручками, повторює, розбирає на частини та пробує на зуб. Саме так маля дізнається, що предмети можуть бути твердими та м’якими, плоскими та об’ємними, гладкими та шорсткими. Іграшки, які допомагають малюкові краще засвоїти інформацію та покращити дрібну моторику можна вибрати в інтернет-магазині Big Baby https://bigbaby.com.ua/product-category/dlya-malechi/. Розгляньмо, які саме іграшки від народження стануть у пригоді в процесі розвитку малюка.

Іграшки з перших днів життя

Майже з перших днів життя мама може давати своїй дитині іграшки, але для кожного етапу дорослішання немовляти створені іграшки, які будуть максимально корисними:

  • 0 – 3 місяці. Можна давати малюку прості іграшки, які можна безпечно брати до рота. Це брязкальця, різнобарвні кубики, підвісні іграшки, які видають звуки. Бажано, щоб такі іграшки були різних кольорів, так дитина буде тренувати увагу.

  • 4 – 6 місяців. У цей період малюк вже починає потроху намагатись перевертатись та повзти. Тож можна урізноманітнити іграшки, додати музичний килимок, пірамідки, м’ячики. Добре підійдуть іграшки, що видають звуки. Так дитина вчиться розрізняти предмети на дотик, спостерігає за речами та може повторити рухи за мамою. Іграшки в цей період мають допомагати розвивати координацію та дрібну моторику.

  • 7 – 9 місяців. У цьому віці малюк вже впевнено повзає, сидить та намагається встати на ноги. Можна запропонувати дитині машинки на мотузочку, м’які книжки, дитячі вежі, які можна складати та розкладати.

  • 9 – 12 місяців. Це активний період, коли малюк вже починає ходити самостійно. Чудово підійдуть іграшки, з якими можна ходити, наприклад: каталки з ручкою та різноманітні логічні ігри, головоломки, які можна знімати, вкручувати, встановлювати, клеїти на липучки. Такі ігри чудово підходять для розвитку дрібної моторики, логіки та уваги.

Особливості іграшок для немовлят

Вибираючи іграшки для немовлят, звертайте увагу на безпеку і матеріал, з якого іграшка виготовлена. Усе, що оточує малюка, має бути безпечним для його здоров’я. Враховуйте такі особливості:

  • іграшки мають відповідати віку дитини;

  • виготовлені з якісних та гіпоалергенних матеріалів;

  • мають бути безпечні, міцні, без гострих кутів, щоб не завдати шкоди дитині;

  • у перші місяці не варто вибирати занадто яскраві іграшки, щоб дитина не напружувала очі;

  • іграшка має бути цікавою.

Час до року важливий для всебічного розвитку малюка. Це саме той період, коли через іграшки буде розвиватись і вивчати світ безпечно і з турботою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button