Наука

Названа країна, де у жителів знизилися показники IQ

Група психологів з Північно-Західного і Орегонського університетів провели онлайн тестування і виявили, що показники IQ в США знизилися вперше майже за століття.

У новій роботі дослідники вивчили результати онлайн-тестів на IQ, проведених дорослими, які беруть участь у проекті оцінки особистості Synthetic Aperture протягом 12 років. Вони виявили, що показники IQ знизилися у всіх вікових групах, незалежно від статі. Вчені також виявили, що найбільш різкі спади були серед молоді. Хоча деякі навички, такі як просторове мислення, покращилися порівняно з попередніми поколіннями, інші, такі як вирішення проблем, оцінка числових рядів та словесне мислення, погіршилися.

Дослідники не проводили жодних досліджень, щоб спробувати пояснити падіння, але припускають, що це пов’язано зі змінами в системі освіти. Вони також не торкалися суперечливого питання щодо точності результатів тесту IQ в цілому як засобу вимірювання інтелекту людини.

Ефект Флінна, названий на честь Джеймса р. Флінна, – це термін, вперше введений Річардом Херрнштейном та Чарльзом Мюрреєм у 1994 році в Книзі «Гаустична крива». Він припускає, що людська раса стає розумнішою з кожним наступним поколінням і середній коефіцієнт інтелекту (IQ) збільшується. Попередні дослідження підтвердили цю теорію. Дослідження показали, що люди з наступних поколінь набирали все більш високі бали в тестах на IQ, показники збільшувалися на 3-5 балів за період з 1932 по 2000 рік. Але останнім часом щось змінилося.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button