Поради

Ікона на подарунок чоловікам

Традиція дарування ікона – хороший і давній обряд. Святі зображення почали презентувати ще за часів правління київських князів на Русі. Саме в той час написання ликів святих набуло великої популярності.

Ікона – особливий подарунок, який можна дарувати на День народження, іменини чи якесь християнське свято. Цей вид подарунку повинен презентуватися від чистого серця і тільки з благими намірами. Вибір ікони делікатна і специфічна справа. Якщо купувати зображення святого на подарунок для чоловіка, то у Вас буде великий вибір. Сильній статі можна дарувати іменну ікону, де зображено покровителя з ім’ям обдарованого. Якщо святого немає з таким ім’ям, можна купити лик Ангела Хранителя або дізнатися наречення чоловіка під час таїнства хрещення. Ці зображення святих надають силу обдарованому, допомагають знайти праведний шлях, зміцнити здоров’я та покращити самопочуття.

Хорошим подарунком для чоловіка може бути ікона Архангела Михайла чи Георгія Побідоносця. Ці святі протегують тільки над представниками сильної статі. Блаженні Георгій і Михайло підтримують, допомагають військовослужбовцям. Ці святі будуть оберігати свого власника від нещасних випадків і раптової смерті. Найкраще купувати ці ікони в соборах, церквах або магазинах-майстерень. є майстерня під старовину «Ікона», яка має досвід роботи з 2003 року.

Також можна подарувати ікону певної професії або тієї сфери, в якій працює винуватець торжества. Наприклад лик Андрія Первозванного підносять морякам і рибалкам, а образ Іоанна Предтечі або Миколи Угодника підходить далекобійникам і мандрівникам, а також всім, хто часто буває в дорозі.

Чоловікам, які мають свій бізнес або займають керівну посаду можна презентувати образ преподобних Петра і Павла. Ці ікони сприяють вирішенню важливих питань, удачі в переговорах і правильної організації робочого процесу. Тільки чоловічою іконою є лик святого Спаса Нерукотворного. Даний преподобний образ дає життєву енергію, силу і відпускає гріхи.

Відмінним подарунком може бути , яка відмінно вписується в будь-який дизайн та інтер’єр приміщення. Іконопис в цій майстерні досяг великого рывня досконалості, тому не варто переживати про погану якість святого образу. Підібрати відповідний святий образ, дізнатися його повне значення або замовити ікону можна . Запам’ятайте, подарунок це сюрприз, але він повинен бути приємним!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button