Поради

Як зробити лебедя з паперу (відео)

Багато дітей і дорослих захоплюються створенням цікавих виробів з паперу. Згодом ними можна прикрасити святковий стіл або створити оригінальні бонбоньєрки. Якщо ви ніколи не створювали фігур з паперу, почніть з класичного лебедя. Ви зможете зробити його всього за 5 хвилин.

13-12-14-foto-600x450-1

Виріжте з прямокутного аркуша квадрат. Ідеальний розмір – 21х21 см. Складіть квадрат по діагоналі і розправте його. Виконайте те ж саме з іншою стороною. Повинно вийти дві лінії згину: горизонтальна і вертикальна, яка її перетинає. Потім зігніть до однієї з діагоналей два кути. Фігура буде нагадувати літак. Переверніть заготовку і зігніть гострий кут до верхнього кута.

Знову переверніть фігуру. Ви побачите дві кишеньки, які необхідно добре розкрити. Візьміть одну кишеньку, потягніть її вниз до упору і зігніть – зігнутися повинна і верхівка. Проробіть таку ж процедуру з другою кишенькою. З одного боку заготовки у вас повинна вийти горизонтальна лінія згину. Покладіть до себе деталь таким чином, щоб вгорі була саме вона. Гострий низ повинен вказувати на вас. Зігніть один з верхніх куточків листа до горизонтальної лінії. Розігніть його назад. Таким чином, ви поставите позначку, яка стане в нагоді надалі.

Гострий кут, який вказує на вас, підніміть і зігніть до встановленої позначки. Потім зігніть куточок від мітки до горизонтальної лінії. Як ви вже здогадалися, це буде голова лебедя. Складіть заготовку наполовину по вертикальній лінії. З цього моменту починається формування лебедя. Лівою рукою притримайте деталь, а правою підніміть шию. Зверніть увагу, що внизу у вас повинно залишитися місце для лапок. Не робіть нижню частину дуже маленькою, інакше лебідь буде погано стояти.

13-12-14-foto-600x257-1

Загніть шию лебедя, щоб залишилося місце для лапок. Ви побачите, що голова лебедя дивиться вниз. Візьміть її і підніміть вгору, щоб лебідь дивився прямо. Внизу загніть куточки з кожного боку вгору, щоб вийшли лапки. Все готово! Якщо ви робили все правильно, лебідь повинен добре стояти. Ви можете залишити його в такому вигляді, а можете добре розкрити дві кишеньки (хвіст) і згодом покласти туди горішки, дрібні цукерки або інші солодощі.

При бажанні ви можете зробити лебедю гофрований хвіст. Візьміть одну кишеньку і затисніть її, потім вигніть кінчик назовні. Вже зігнутий кінчик зігніть ще раз. Розгорніть кишеньку – ви побачите згини, що утворилися. Добре прожміть кожен з них, щоб вони були більш виразними. При цьому створюйте якусь гармошку – один згин прожміть вгорі, другий – вниз і т. д. Точно таку ж процедуру виконайте з другою кишенькою. Хвости вийдуть гофрованими.

Також ви можете зробити лебедя з пап’є-маше. Зробіть з пластиліну яйце. Потім порвіть серветку на дрібні шматочки і наклейте їх на заготовку. Заповніть всю поверхню. Після цього точно так само порвіть дрібний папір і наклейте шматочки зверху. Шар повинен вийти досить щільним. Коли тулуб висохне, акуратно розріжте його і витягніть пластилін. Знову склейте саморобку. Голову створіть за таким же принципом. Шию зробіть за допомогою дроту. Сформуйте шию і обмотайте її папером 3-4 рази. Проробіть дірочки в голові і тулубі і акуратно вклейте шию. Якщо місця стиків вийшли занадто помітними, ви можете покрити лебедя водоемульсійною фарбою. Потім виріжте крила (2 овали). Зробіть внизу хвилястий контур. Верхній зріз крил приклейте до тулуба, а нижній – трохи відігніть. Очі і дзьоб ви можете вирізати з кольорового паперу і приклеїти до голови. Все готово!

Тепер ви знаєте, що створити лебедя з паперу дуже просто. З першого разу результат може не виправдати ваших очікувань, але регулярні тренування зроблять свою справу. Якщо вам сподобається процес, ви легко зможете навчитися створювати більш складні модифікації лебедів та інші цікаві фігури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button