Земля

Імператорські пінгвіни на межі вимирання

Для імператорських пінгвінів наявність товстого шару льоду необхідно для життя. На ньому вони виводять своє потомство, відпочивають і ховаються від хижаків. Тому зміна клімату і танення льодовиків ставить під загрозу виживання цілого виду.

Імператорські пінгвіни комфортно себе почувають в своєму нинішньому середовищі існування, однак при поточних темпах зміни клімату вони не встигнуть еволюціонувати, щоб пристосуватися до нових умов. Більш того, навіть якщо найближчим часом поведінка тварин почне змінюватися, і нові покоління будуть краще адаптовані, це не зможе компенсувати збиток, що наноситься вже зараз.

У новому дослідженні американські вчені спільно з колегами показали, що якщо нинішній темп глобального потепління і урядова політика країн щодо цих змін залишаться такими ж, лід Антарктиди буде швидко танути. Це призведе до різкого скорочення чисельності імператорських пінгвінів, і до 2100 року 98% цього виду зникне.

У зв’язку з цим Служба охорони рибних ресурсів і диких тварин США пропонує включити імператорського пінгвіна в список видів, що знаходяться під загрозою зникнення. Незважаючи на те, що імператорські пінгвіни не живуть на території США, а значить, і заходи Закону про зникаючі види на них поширюються, включення тварин в список зникаючих видів все ще може принести користь. Наприклад, це може знизити збиток від рибальських флотів США, які можуть діяти в регіоні.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments