Авто

Інтелектуальна зарядка заощадить гроші власникам електромобілів і знизить викиди на 20%

Водії електромобілів можуть заощадити в середньому 110 фунтів стерлінгів на рік і скоротити свій вуглецевий слід на 20% завдяки використання «розумної зарядки».

Інтелектуальна зарядка допомагає розподілити попит на електроенергію, щоб уникнути перевантаження електромережі. Це серйозна проблема, враховуючи величезне зростання числа електромобілів: за прогнозами, до 2030 року на дорогах Великобританії їх буде до 11 мільйонів.

Вже зараз люди можуть заряджати машину дешевше, якщо роблять це в певний час, зазвичай рано вранці. Але розумна зарядка може бути набагато ефективніше цього заходу. Наприклад, ця технологія може заряджати автомобілі у вітряну погоду, коли енергія вітру генерує надлишок електроенергії.

Концепція “розумної зарядки” заснована на дослідженнях проєкту FRED. Створений компанією Evergreen Smart Power, він також залучив експертів з енергетики університету Суонсі, компанії GenGame і Energy Systems Catapult.

Протягом усього проєкту Evergreen керувала зарядкою електрокарів учасників FRED за допомогою своєї програмної платформи “розумної зарядки”. Платформа використовувала штучний інтелект для зміни часу зарядки, щоб максимізувати її ефективність і мінімізувати витрати.

Дослідники виявили, що розумна зарядка знижує ціну окремих факторів, з яких складається загальна вартість зарядки.  Це означає загальну економію в розмірі 110 фунтів стерлінгів на рік для середнього водія електромобіля. Також дослідники показали, що розумна зарядка знижує викиди вуглекислого газу при зарядці автомобіля більш ніж на 20%, забезпечуючи сильний екологічний стимул.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button