Технології

США продовжили термін експлуатації МКС до 2030 року

Адміністрація президента Джо Байдена оголосила про продовження експлуатації Міжнародної космічної станції (МКС) до 2030 року. До цього NASA ставило рамки до 2024 року.

Однак, незважаючи на те, що термін служби МКС був продовжений, у старіючого корабля все одно можуть виникнути проблеми. За останні кілька років на ньому утворилися тріщини і витоки.

Однак, адміністратор NASA заявив: «Міжнародна космічна станція є маяком мирного міжнародного наукового співробітництва і за більш ніж 20 років принесла величезні наукові, освітні та технологічні досягнення на благо людства. Постійна участь Сполучених Штатів на МКС сприятиме інноваціям та конкурентоспроможності, а також просувати дослідження та технології, необхідні для відправки першої жінки та першої кольорової людини на місяць в рамках програми NASA Artemis і прокласти шлях для відправки перших людей на Марс”.

NASA планує продовжити співпрацю зі своїми міжнародними партнерами в Європі (ESA, Європейське космічне агентство), Японії (JAXA, Японське агентство аерокосмічних досліджень), Канаді (CSA, Канадське космічне агентство) і Росії («Роскосмос»).

Раніше NASA пропонувало приватним компаніям будувати нову космічну станцію, тому зараз неясно, як рішення адміністрації вплине на ці плани.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button