Поради

Інтерактивний килимок – для чого він потрібен в сучасній школі

Сучасні навчальні заклади сьогодні вибирають інтерактивне навчання, яке дає ефективні результати. Подібне обладнання дозволяє учням швидше засвоїти і зрозуміти матеріал, опанувати знаннями в повній мірі. Компанія Фактор Розвитку пропонує різне інтерактивне обладнання, а також програмне забезпечення для інтерактивних проєкцій. Придбати новинки можна тут https://factor-r.com.ua/katalog/interaktivne-navchannya/interaktyvni-prohramy/ – великий асортимент товарів допоможе вивчати шкільні предмети з захопленням.

Інтерактивний килимок від Фактор розвитку

Переваги інтерактивного килимка для школи

Шкільний інтерактивний килимок чуйно реагує на рух тіла людини. Якщо ви потрапите в зону інтерактивної проєкції, то картинка виробу ніби оживає. Подібне дає можливість провести навчальне заняття з максимальною користю, залучаючи дітей в дуже цікаву гру. Килимок реагує на рухи кожного разу по-новому, тому не має одного запрограмованого сценарію.

Пропонований в інтернет магазині товар має близько 30-40 базових ефектів, які дозволяють використовувати кілька проєкцій. У навчанні можна використовувати кілька комбінацій. У навчальному процесі можна змінити фон, додати або виключити додаткові елементи, збільшити тривалість дії.

Основні переваги шкільного інтерактивного килимка:

• виконує розважальну функцію;
• не дає учням занудьгувати на уроці;
• допомагає дати матеріал максимально зрозуміло і чітко;
• виробляє увагу;
• покращує мислення і відчуття простору;
• розвиває інтелект.

Виріб особливо необхідний для занять з дітьми, які відстають у розумовому і фізичному розвитку. Килимок виконує важливі навчальні функції – знайомить дітей зі світом рослин і тварин, допомагає вивчати іноземну мову, алфавіт, правила поведінки на дорогах.

Діє килимок дуже просто – дитина виконує рух, проєкція реагує, відбувається певна дія. Якщо дитина вивчає в даний момент тварин, навколо неї з’являються нові звірі. Учень може ретельно вивчити їх форму, будову, запам’ятати, як вони виглядають.

Особливості інтерактивного килимка

Пакет програмного забезпечення для інтерактивного шкільного килимка включає велику кількість різних ігор. Учитель може запропонувати учням:

• ігри на розвиток швидкості реакції;
• вправи для поліпшення моторики;
• завдання для розвитку уваги;
• розвиток комунікативних навичок;
• ігри, що розвивають мислення.

Чарівні килимки від “Фактор розвитку” створені для того, щоб кожна дитина відчувала себе комфортно і під час занять отримувала всю необхідну інформацію, легко навчалася рахувати, читати. Кожний інтерактивний виріб має свій набір особливих розвивальних ігор.

За допомогою килимка дитина осягає не тільки математику, природу, іноземну мову, а й отримує необхідні знання в музиці та інших видах мистецтва. Можна вибрати килимок з набором найрізноманітніших розвивальних ігор. Такий виріб стане відмінним дидактичним матеріалом на уроці, який буде поданий учням в ігровій манері.

Великий вибір інтерактивних килимків і програмного забезпечення для них дозволяє розвивати дітей максимально ефективно. В асортименті інтернет магазину присутні килимки для різних вікових категорій дітей – дошкільнят, початкової школи, учнів старше 9 років.

Продавці-консультанти інтернет магазину дадуть докладні відповіді на ваші питання і допоможуть визначитися з вибором інтерактивного виробу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button