Поради

Відомі курорти Карпат: Драгобрат та Славське

Драгобрат – популярний гірськолижний високогірний курорт, гідний конкурент європейських курортних зон. Даній місцевості притаманний помірний тип клімату, тому завдяки вдалому розташуванню тут спостерігається стабільний сніжний покрив протягом довгого часу.

Також на курорті на гідному рівні розвинений готельний бізнес. Роками раніше, відкрити готель у Драгобраті було хорошим рішенням і вигідним вкладенням. Зараз же тут представлений великий вибір різнопланових готелів. Тому туристи мають можливість зупинитися в відповідних готелях Драгобрату згідно ціною, умовами і розташуванням.

Отели Драгобрата зима

Всім відомо, що Драгобрат позиціонує себе гірськолижним курортом, проте тут можна поєднувати активне дозвілля і процедури оздоровлення. На території гірськолижного комплексу крім сучасних готелів Драгобрату знаходяться оздоровчі центри, санаторії, пансіонати.

На курорті розташовано купіль з джерельною водою з гірських джерел. Туристи мають можливість відвідувати:

• спа-процедури;
• лазні;
• сауни;
• масажні кабінети;
• басейни;
• стоматологічні центри та ін.

Багато туристів вважають за краще відпочивати всією сім’єю разом з дітьми. Тому при виборі житла на курорті варто орієнтуватися на цей фактор. У деяких готелях передбачається наявність спеціальних номерів з дітьми в залежності від віку.

Готелі Славського

Добре оздоровитися також можна в курортному селищі Славське. Крім санаторіїв, пансіонатів і баз відпочинку, є готелі, які представляють оздоровчі процедури. Готелі Славського відрізняються прийнятними цінами і широким спектром доступних послуг.

Спа-комплекси – це важлива складова для перезавантаження, за якої і приїжджають туристи з різних куточків країни. Поєднання активного відпочинку з оздоровчими процедурами дозволяє поліпшити як фізичне, так і емоційний стан. Також не дозволять нудьгувати на курорті місцеві аніматори, які займаються проведенням різних заходів. Тут кожен може відчути себе молодим і здоровим. Адміністрація готелів Славського, як і в інших курортних зонах надають за бажанням постояльців екскурсійні тури за додаткову плату.

Крім готельних комплексів, санаторіїв і пансіонатів, у приїжджих є можливість зупинитися в приватному секторі. Котеджі Славська – сучасні особняки, які облаштовані згідно з європейськими стандартами. Туристи люблять тут зупинятися, тому що є можливість відчути себе на час господарями і зануритися в побут гуцульського краю.

Забронювати номер в готелі, котедж в Славському чи іншому курорті можна за допомогою офіційного сайту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button