Поради

Інтернет-магазин Sportko: інвентар для занять різними видами спорту

Заняття спортом з раннього віку дозволяє дитині стати фізично здоровою та загартувати характер. Український виробник обладнання для занять єдиноборствами Sportko https://sportko.com.ua/ пропонує великий асортимент товарів для професійних гравців та любителів цих видів спорту. У наявності товари для захисту тіла та аксесуари. В асортименті продукція для дітей та дорослих.  

Як обрати боксерський мішок за формою

У каталозі магазину Sportko можна підібрати спортивне обладнання для занять боксом. У наявності кілька видів боксерських груш та мішків, які підходять для використання спортсменами різного рівня підготовки. Щоб правильно вибрати спортивний інвентар, потрібно вивчити його характеристики та особливості. Боксерські мішки відрізняються за формою, наповненням та матеріалом виготовлення. Найпопулярніші серед покупців:

  • Циліндр. Це класичний тип боксерської груші, яку можуть використовувати для тренувань спортсмени з різним рівнем майстерності. Її встановлюють також для тренування дітей. Вага мішка може варіюватися в межах від 10 до 100 кг. Циліндричний мішок підходить для відпрацювання прямих та високих ударів. 
  • Крапля. Розміри такого виду спортивного інвентаря становлять до 40 см у діаметрі, а висота сягає 0,7 м. Груші підходять для відпрацювання найрізноманітніших ударів: бокових, знизу, бічних, поєднання ударів. 
  • Силует. Мішок такого типу має незвичну фігурну форму. Цей снаряд застосовують для відпрацьовування найрізноманітніших технік бою. Всередині мішка є металевий стрижень, а низ оснащений кільцем, за яке виріб кріпиться до підлоги. Таким чином можна значно зменшити коливання снаряда. 

Матеріали виготовлення боксерських мішків та груш

Найпоширеніший матеріал, з якого виготовляють боксерські снаряди, — це шкіра або замінник шкіри. Зазвичай боксерські мішки наповнюють піском. Це абсолютно екологічний матеріал, який дає снаряду необхідну вагу та жорсткість. Перевагою мішків з піском є їхня доступна вартість. Ще до одного екологічного наповнювача належить тирса. Проте є небезпека, що всередині мішка може завестися грибок, небезпечний для виробу та для людини. 

Менш поширений наповнювач для боксерських груш з обрізків натуральної шкіри. Виробники часто вдаються до такого прийому, оскільки чимало снарядів виготовляють зі шкіри (залишаються матеріали). Для спортсменів такий наповнювач є оптимальним варіантом, оскільки мішки ідеально збалансовані. Обрізки шкіри стійкі до появи грибка та розмноження бактерій, не збиваються в купу. Легкі та тверді снаряди для занять боксом отримують завдяки наповненню керамзитовими кульками. Чудові амортизаційні властивості у мішків, заповнених гумовою тирсою. 

Лапи для занять спортом: як обрати

Магазин Sportko пропонує екіпірування для єдиноборств для дорослих та дітей. У наявності лапи боксерські для кікбоксингу, тайського боксу, змішаних бойових мистецтв. Лапи використовують, щоб остаточно виробити техніку нанесення удару та відпрацьовувати комбінації ударів. Лапи часто купують для дітей, хоча вони підходять для заняття спортом і дорослим людям. 

За формою лапи поділяються на два типи: прямі та витягнуті. Прямі використовують у єдиноборствах, де більше ударів наноситься ногами. Витягнуті лапи підходять для видів спорту, де основні удари припадають на руки, наприклад, бокс. Екіпірування виготовляється здебільшого з замінника шкіри (хоч є багато видів лап з натуральної шкіри). 

Наповнювачем виступає поролон вторинного спінювання та пінополіуретан. Вироби фіксуються на зап’ястях за допомогою липучок. Під час тренування екіпірування не ковзає по шкірі. Матеріали та спосіб пошиття лап захищають руки від пошкоджень під час інтенсивних навантажень. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments