Інтернет

Інтернет від Starlink буде коштувати 99 доларів на місяць

Інтернет від Starlink буде коштувати 99 доларів на місяць. Про це стало відомо вперше – Starlink Team повідомив ціну на послугу у своїй розсилці для користувачів.

Image by Pete Linforth from Pixabay

SpaceX розширив кількість користувачів бета-тестування супутникового інтернет-сервісу Starlink. Компанія написала листа тим, хто підписався на новини про послугу і знаходиться в широті, де інтернетом можна буде починати користуватися вже скоро.

Лист названо «Краще, ніж нічого». Згідно з численними скриншотами листів, які потрапили в руки журналістам, спочатку сервіс від Starlink буде коштувати 99 доларів на місяць, а обладнання, яке потрібно буде замовити одноразово – ще 499 доларів. У комплект входить термінал для підключення до супутників, монтажний штатив і Wi-Fi-маршрутизатор. Крім того, тепер в магазинах додатків Google Play і AppStore з’явився додаток Starlink, розміщене на сайті SpaceX.

«Як видно з теми листа, ми намагаємося знизити ваші початкові очікування, – наголошується в повідомленні Starlink Team. – Очікується, що швидкість передачі даних буде варіюватися від 50 Мб / с до 150 Мб / с, а затримка – від 20 мс до 40 мс протягом найближчих декількох місяців. Також можливі короткочасні періоди відсутності зв’язку ».

Раніше користувачі порталу Reddit почали публікувати перші результати тестування швидкості роботи Starlink. Ці виміри вони змогли зробити в рамках закритого бета-тестування супутникової системи виробництва SpaceX. Зараз в цьому тестуванні можуть брати участь жителі північної частини США і півдня Канади, включаючи сільські райони штату Вашингтон.

У SpaceX обіцяють, що повноцінна система Starlink буде забезпечувати швидкість до 1 Гбіт / с при затримках від 25 до 35 мілісекунд. Багато користувачів в коментарях написали, що вони зараз платять по 150 доларів на місяць за тариф зі швидкістю прийому 10 Мбіт / с і передачі 1 Мбіт / с, тому хочуть вже зараз перейти на Starlink.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button