Різне

Історія Лего

Лего – це, мабуть, одна з найвідоміших дитячих іграшок, яка популярна у дітей різного віку. Ну, хто не знає Лего? Напевно таких немає. Але мало хто знає, що Лего – це назва датської фірми, яка була заснована в далекому 1932 році. А сама назва («Leg godt») дуже точно відображає основне призначення вироблених компанією товарів і перекладається як «Leg godt» або «грати з задоволенням».

Засновник компанії О. Крістенсен був бригадиром теслярів в одному зі сіл в Данії. Спочатку невелика фірма, яку він очолював, виробляла прасувальні дошки, драбини та дерев’яні іграшки. Через 10 років, після того, як було зареєстровано офіційна назва Lego, компанія придбала перший верстат з виготовлення пластмасових цеглинок, які й стали родоначальниками тих деталей, які ми знаємо зараз.

На самих перших порах продукція компанії Lego завойовувала симпатії тільки данських хлопчиків і дівчат. Але до 50-м рокам набори Лего вже представляли більш складні варіанти, так як не просто збільшувалася кількість деталей в наборах, а й ускладнювалися самі деталі. Значно розширився і сам асортимент продукції. Він включав вже більше 30 наборів, близько 10 машинок, а також окремі запасні та додаткові частини. 1958 став знаменним для компанії, оскільки саме тоді була запатентована система зчеплення елементів Lego, які до цих пір використовуються в наборах. Саме ця система дозволяє зібраним конструкціям бути міцними і стійкими.

З таким асортиментом компанія успішно розширювала свою присутність на ринках усього світу. У 60 – ті роки вона завоювала Америку. Після чого почався новий виток у розвитку товарів компанії. У 1960 році випускаються набори для дошкільнят, в 1977 – більш складні – для підлітків. Трохи пізніше набори для дівчаток з можливістю використовувати набір в поєднанні з грою в ляльки і т.д. Сьогодні, з розвитком інтернету, вже доступні для дівчаток онлайн. Вам не має потреби витрачатися на новий конструктор…

Іграшки Лего завжди йдуть в ногу з часом і відображають його тенденції: в них присутні герої відомих кінофільмів, вони продаються в інтернет – магазинах, вони створюються для розвитку дітей наймолодшого віку і т.д. Напевно, саме розуміння потреб дітей у поєднанні з назвою компанії «грати з задоволенням», є причиною такого успіху.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button