Різне

Фотоефекти, колажі? Так це просто!

Фотоефекти, колажі? Так це просто!Зі зростанням популярності соціальних мереж питання редагування фотографій стало дуже актуальним. Викладати фотографії без обробки сьогодні вважається мало не поганим тоном. При цьому встановлювати потужні графічні редактори виключно для обробки фотографій не доцільно.

Такі програми займають масу вільного простору на жорсткому диску, забирають на себе левову частку системних ресурсів вашого комп’ютера, а розібратися в сотні інструментів, щоб вибрати потрібні два- три, часто непросто навіть професіоналові. Відмінною вузькоспеціалізованою альтернативою є редагування фотографій в інтернеті.

Розглянемо це питання докладніше. Попит породжує пропозицію, і, як писалося вище, попит на «легкі» та прості у використанні редактори для фотографій призвів до появи фоторедакторів онлайн. Принцип роботи таких сайтів простий. Вам достатньо завантажити фотографію з комп’ютера на , а можна безпосередньо з інтернету. Потім у вашому розпорядженні з’явиться набір рамок, ефектів та інструментів, найбільш зручних для обробки фотографії. Тут вам з’являється можливість включити свою фантазію: зробити смішні фотографії, створити колаж, робити інші маніпуляції зі своїми фотографіями. Коли зображення буде готове, його можна зберегти на комп’ютер або відразу викласти на своєму акаунті в соціальній мережі.

Тепер варто поговорити про те, який фоторедактор вибрати? Як і в будь-якій програмі, в фоторедакторах можуть бути недоробки або ж недостатній набір функцій. Інші працюють ідеально, але за їх використання доводиться платити. Причому, користувача не попереджають про це заздалегідь, а ставлять перед фактом, коли зображення вже оброблено і залишилося його тільки зберегти, а це не вдається без проведення оплати. Порівнявши роботу різних програм, особливу увагу приділіть сервісу безкоштовний фото редактор на сайті . Тут ви знайдете зручне меню, набір інструментів, в яких зможе розібратися і новачок, при цьому потенціалу у програми вистачить навіть для досвідченого користувача.

Залиште громіздкі програми дизайнерам і інженерам. Для редагування фотографій не потрібно 90 відсотків усіх пропонованих ними функцій. Все найнеобхідніше увібрали в себе онлайн фоторедактори. Це і зручність у використанні, і простота в роботі, і економія часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button