Різне

Які особливості у характеру представників знаку Овен

Овен – це вогненний знак, і дізнатися про вплив даної стихії на життя можна тут: .

Ми ж розберемо характер представників цього знака, людей рвучких, що захоплюються, яскравих … але часом суперечливих.

2-24-03-2015-600-350

Сильні сторони :

  • Незалежність;
  • Щедрість;
  • Оптимізм;
  • Мужність;
  • Захопленість;
  • Слабкості:
  • Запальність;
  • Імпульсивність;
  • Нетерплячість;
  • Заглибленість в себе;

Представники цього знака завжди прагнуть до незалежності. Їх оптимістична і магнетична особистість часто спонукає інших наслідувати їх приклад. Таким чином, він часто впливає на інші життя.

Дружба
Це хороші друзі, уважні, щедрі, готові встати на захист у разі потреби. Людей заражає їх веселощі і природний оптимізм. Але не варто забувати, що це іноді дуже образливі люди.

Бізнес
Вони активісти, цілком йдуть в роботу. Якщо бізнес просувається, вони готові ризикнути і переслідувати мету. А от якщо успіх приходить не відразу, вони, як правило, легко втрачають інтерес і здаються. Часто не закінчують те, що почали. Це пов’язано з тим, що вони погано переносять нудьгу, у них мало терпіння. Тому часто вони кидають проекти і йдуть шукати своє в іншому місці.

Темперамент
Він повністю продиктований тягою до незалежності. Овни виглядають по-дитячому примхливими, якщо їм не подобаються видані розпорядження. Вони легко ображаються на висловлені зауваження. Буває, поводяться самовільно і егоїстично, не звертають уваги на інших людей. Для того, щоб домогтися свого, вони готові говорити неправду, однак, вони не дуже хороші брехуни, і люди, як правило, бачать це.

Овен в двох словах
Це – один з перших знаків зодіаку. По суті, це знак впливу, його представники дуже часто проектують свою натуру на інших людей. І це добре їм вдається: вони справляють сильне враження, є захоплюючими, живими і балакучими. Як правило, вони заповзятливі й люблять перебувати в центрі уваги. Це природні, упевнені в собі лідери. Вони в захваті від своїх цілей і заражають цим інших.

1-24-03-2015-600-391

Однак, вони дуже імпульсивні і часом зовсім не думають, перед там, як діяти. Також, часто вони говорять все, що приходить в голову, таке, про що в майбутньому доведеться пошкодувати.

Такі риси цього знака. Для порівняння і розуміння, як будуються взаємовідносини, ви можете вивчити .


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button