Різне

Цікаві факти про квіти

Квіти це одні з найбільш дивовижних творінь на землі. У цій статті ми спробуємо розглянути декілька цікавих фактів про квіти, які можуть виявитися цікавими кожному читачеві.

Цікаво про квіти від flowerstore.org.ua

У сучасності, квіти мають часом практичну користь для людини, а саме служать ліками, але найчастіше вони все таки служать прикрасою. Зараз практично кожна людина може замовити квіти в свій будинок або офіс, адже доставка квітів Львів від flowerstore.org.ua стала звичайною справою. Уявіть, яку радість ви принесете своїм близьким, замовивиши сидячи вдома квіти для коханої людини…

Отже не відкладаючи більше в довгий ящик приступимо до опису або вірніше до розгляду цих самих цікавинок про квіти і рослини в цілому.

– Перші квіткові годинники були винайдені Карлом Ліннеєм в Швеції. Завдяки властивостям деяких квітів розквітати і видозмінюватися в певний час доби і вийшли досить точні вимірювачі часу. Біда була лише в тому, що годинник не «працював в похмуру погоду.

– Квіти можуть відшукувати корисні копалини. Так, наприклад, деякі види рослин і квітів можуть виростати тільки в тих місцях де зустрічаються ті чи інші корисні копалини. І знаючи цю особливість можна цілком легко відшукати те що потрібно.

– Найменші квіти у рослини яка має найменування: «Плавуча ряска Волфф аррхіза» максимальний розмір квітки у цієї рослини складає всього 1,2 міліметра. А найбільші квіти у рослини: «Раффлезія Арнольді» їх розмір може досягати 90 сантиметрів.

– Сама велике рослина на землі це Секвойя. Висота цього дерева може доходити до 83 метрів у висоту, а діаметр стовбура більше 20 метрів в обхваті.

– Найдавніше рослина це адіантума, свій початок вона бере ще в доісторичні часи і за своїм зовнішнім виглядом практично не змінилася за мільйони років. Росте воно на території сучасного Китаю.

– Дивовижне рослина «Пуйя Раймонд» може зацвісти після того як їй виповниться 150 років, але після цієї події вона незабаром гине. Таким чином ця рослина є самою рідко квітучою на планеті.

– Найперше рослина – космонавт це «арабідопсис» на орбіті землі ця рослина зацвіла і дала насіння. Життєвий цикл цієї рослини досить короткий (приблизно 40 днів), але за цей час вона все ж таки змогла увійти в історію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button