Поради

Каркаси з металевих конструкцій від українського виробника

Металокаркас – це “скелет” швидкомонтованих будівель, його найважливіша частина, яка тримає на собі всю конструкцію.

У будівництві використовуються два основних види металевих каркасів: з чорного металу, з ЛСТК. Вони мають свої переваги і недоліки, які варто враховувати при будівництві ще на стадії проектування.

Компанія “Салді М” виготовляє металоконструкції під замовлення, в тому числі каркаси.

Каркаси з чорного металу

Чорний метал – це гарячекатаний металопрокат, сплав заліза з іншими металами. Він проводиться у вигляді двотаврових балок, швелерів, труб та інших металовиробів, що використовуються в будівництві будівель каркасного типу.

karkas-z-chornoho-metalu-vid-saldi-m

Кожен окремий каркас з металу від Салді М виготовляється в точній відповідності з проектом, встановлюється на фундамент або гвинтові палі. Елементи каркаса з’єднуються між собою зварюванням або болтами. Застосовуються для зведення різних за призначенням і числу поверховості, будинків – торгових і спортивних центрів, офісів, адміністративних корпусів, автосалонів і т.д.

Каркаси з ЛСТК

ЛСТК – каркаси виробляють з профільного сталевого листа, товщина якого не перевищує 3-4 мм. Його вага значно менше, ніж у аналога з чорного металу. Застосовується як структурний кістяк при зведенні малоповерхових будівель і споруд – складів, ангарів, гаражів, СТО, овочесховищ і т.д. Збірка елементів каркаса ведеться саморізами. Процес монтажу швидкий, що не вимагає спеціального обладнання.

karkas-lstk

Переваги каркасів з металу

  • Виготовляються у відповідності з технічних завданням, за типовим або індивідуальним проектом, доставляється на будмайданчик у вигляді готових до збірки елементів
  • Має невелику вагу, тому при монтажі не потрібно важка технікаШвидко монтується в будь-яку пору року
  • Має високу міцність, надійність в експлуатації

Каркаси з металу мають і недоліки:

  • Вартість споруди, в основі якого каркас з чорного металу буде дорожче аналогічного залізобетонного
  • При горінні, каркас деформується, що веде до непридатності подальшого використання об’єкта

Де замовити металокаркас

Компанія “Салді М” – один з провідних виробників металоконструкцій в Україні. Фахівці компанії виконують весь обсяг робіт з будівництва швидкомонтованих об’єктів із застосуванням металоконструкцій власного виробництва. На сайті компанії можна знайти наш перелік послуг, він охоплює роботи від створення проекту, закінчуючи монтажем і облицюванням стін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button