Поради

Керамічна черепиця: 5 переваг улюбленої класики

Замислюючись про облаштування покрівлі, кожний хазяїн прагне до поєднання надійності та краси, доступності та довговічності. Останнім часом в Україні з’явилося багато нових покрівельних матеріалів. Але більшість традиційно приваблює керамічна черепиця ціна у Львові на яку в компанії «КОМПЛЕКС ДАХ» відрізняється доступністю. Даний матеріал ідеально відповідає всім очікуванням споживачів, які мріють про комфорт та мінімум клопоту по догляду за дахом.

Відомі європейські виробники пропонують широкий асортимент якісної черепиці: https://komplex-dah.com.ua/product-category/dah/keramichna-cherepytsya . В чому ж секрет популярності даного покриття, адже вона залишається в тренді тривалий час?

  • Комфорт. Завдяки низькій теплопровідності забезпечується затишна атмосфера всередині будинку. Влітку вас розслабить прохолода, а взимку зігріє тепло. Натуральна глина добре поглинає шум, тому навіть у сильний дощ всередині будинку панує тиша.

  • Надійність. Використання інноваційних технологій у поєднанні з перевіреними методами виробництва сприяє збереженню привабливого вигляду покриття протягом дуже тривалого часу. Такий дах прослужить вам до 100 років, без втрати експлуатаційних характеристик. Матеріал дуже міцний, стійкий до вогню та кліматичних змін.

  • Практичність. Беззаперечною перевагою керамічної черепиці є простота її монтажу. При пошкодженні покрівлі не потрібно демонтувати великі фрагменти, а достатньо замінити одну або кілька черепиць. Це вдале рішення для облаштування покрівель будь-якої конфігурації, але потрібно враховувати досить значну вагу самого матеріалу.

  • Варіативність. Виробники пропонують черепицю трьох видів: жолобоподібну, хвилеподібну та пласку. Кожен різновид рекомендується для дахів певного типу, що забезпечує індивідуальний підхід. В каталозі інтернет-магазину представлене вражаюче різноманіття відтінків і кольорів, від традиційного теракотового до стильного бордо та оригінальної крапчастої текстури.

  • Доступність. Співпраця з прямим поставщиком будматеріалів сприяє суттєвій економії коштів та слугує запорукою справжності бренду. Формат роботи онлайн-маркету дозволяє заощадити на утриманні значних торгових площ та великого штату персоналу. Саме тому ціна черепиці в «КОМПЛЕКС ДАХ» приваблює багатьох львів’ян помірною ціною.

Поряд з об’єктивними характеристиками цього унікального будматеріалу хочеться нагадати про його неперевершену красу та розкішний вигляд. Адже саме це нерідко стає вирішальним аргументом при остаточному виборі покриття. Натуральна черепиця завжди асоціювалася з респектабельністю та високим стилем, вона була ненав’язливим свідченням добробуту родини (або ж – успішності комерційної організації). Саме тому сьогодні ця класика будівельного жанру є беззаперечним трендом українського ринку.

Натуральна. Розкішна. Надійна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button