Відео

Китайська компанія опублікувала випробування безпілотного таксі (відео)

Китайська компанія EHang опублікувала відео випробувань пасажирського безпілотного таксі EHang 164. Льотні випробування EHang 164 проводилися в 2016 році. Відео з’явилося в широкому доступі через рік після того, як була представлена концепція безпілотника на виставці CES 2016. У середині минулого року компанія тестувала лише зменшені прототипи апарату. У рамках нових випробувань EHang перевірила маневреність, керованість і можливість виконувати польоти вночі.

a182d467268c38010a7d9794723443ab

Безпілотник EHang 164 виконаний за схемою квадрокоптера, на кінцях кожного з променів якого розміщені два електродвигуни. Останні приводять у рух повітряні гвинти, спрямовані вгору і вниз. Очікується, що таксі зможе перевозити пасажирів загальною масою до 100 кілограмів. Апарат буде розвивати швидкість до 100 кілометрів на годину і знаходитися в повітрі до 23 хвилин.

У 2017 році компанія має намір провести розширені випробування безпілотного таксі. Вони включать у себе польоти під навантаженням і управління апаратом за допомогою мережі стільникового зв’язку стандарту 4G. Крім того, розробник почне випробування нового центру керування для безпілотних таксі EHang. За допомогою центру оператори зможуть контролювати кілька десятків апаратів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button