Фото

Китайський місяцехід виявив дивну речовину на зворотному боці Місяця

Китайський місяцехід «Юйту-2» випадково виявив на зворотному боці Місяця дивну речовину. Воно має гелевидний вигляд і незвичайний блиск, зараз вчені намагаються встановити її хімічний склад і спеціально для цього змінили плани роботи пристрою.

Місяцехід «Юйту-2» з’явився на зворотному боці Місяця до початку 2019 року. В кінці літа вчені хотіли перевести апарат в сплячий режим, коли один з фахівців побачив на панорамному знімку дивний кратер. Його первинний огляд викликав безліч питань, тому було прийнято рішення провести докладне вивчення цієї місцевості.

З-за цього китайський місяцехід вивели зі сну і відправили ближче до цього незвичайного кратера. Він був створений відносно недавно після падіння метеорита. Він невеликого розміру, тому сам апарат зможе спуститися в нього і взяти зразки породи. Вже зараз вчені відзначають незвичайний блиск даної речовини і її гелеподібний вигляд. Деякі з них зробили припущення, що це може бути незвичайний вид скла, утворений в результаті падіння метеорита.

Незабаром місяцехід «Юйту-2» розпочне свій спуск в цей кратер, проте вчені бояться, що із-за нестабільної структури поверхні в цій частині Місяця він не зможе вибратися назад, а це призведе до провалу всієї місії. Незважаючи на це, китайські фахівці готові йти на ризик, адже з такою дивною речовиною вони на Місяці ще не стикалися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button