Фото

На даху готелю з’явився незвичайний ресторан з басейном і фермою

Американська студія дизайну Green Studio втілила в життя незвичайний проект. Замовником став один з Нью- Йоркських готелів на Манхеттені – Ink48, власники якого захотіли побачити у себе на даху ресторан в басейні. Але і на цьому їхня фантазія не закінчилася.

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (6)

Цей об’єкт повинен бути ще й фермою, де б вирощували овочі і трави. Назвалі проект Pool Farm. Сьогодні будь-хто може зняти це незвичайне місце для проведення вечірки «на дні басейну» на 25 чоловік.

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (5)

Повний релакс з видом на океан

Концепція ресторанів -ферм не нова. Головна ідея таких «зелених» проектів у прямому і переносному сенсі в тому, що у гостей закладу повинно формуватися враження, ніби все що вони їдять, вони споживають прямо з тих рослин, які ростуть всередині і зовні ресторану.

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (2)

Все для комфорту

Такий ресторан чинить неймовірний ефект на відвідувачів, так як є «живим садом». Дуже часто в таких ресторанах відвідувачам дозволяють їсти прямо з деяких рослин. Репертуар таких садів -ресторанів найрізноманітніший, від екзотичних фруктів, до самих звичайних пересічних овочів та їстівних трав. Іноді в таких ресторанах навіть висаджують гриби.

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (4)

Живий сад на даху

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (3)

Незвичайний ресторан на даху

Що стосується безпосередньо Pool Farm – то цей ресторан-ферма розташований на дні старого басейну, який оброблений деревом. У його центрі розташований стіл і сидіння для гостей. Весь басейн по периметру, а також його найближче оточення прикрашені клумбами з їстівними рослинами, всі вони без винятку містяться і в стравах ресторану. У разі проведення вечірки, гості зможуть побачити, як кухар особисто зрізає для них рослини для того, щоб приготувати страви.

На даху готелю з'явився незвичайний ресторан з басейном і фермою (1)

Живий сад на даху

Ця акція здебільшого є демонстративною, однак від 30 до 60 відсотків зелені буде зібрано саме з клумб ресторану. Над створенням ресторану Pool Farm разом з бригадою дизайнерів також працював і шеф -кухар ресторану з готелю Ink48, що на Манхеттені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button