Поради

Коли рух лікує: кінезотерапія та ЛФК у сучасній медицині

В сучасному світі багато хто живе крайнощами: або дуже мало рухається, або постійно виконує важку фізичну працю. Це призводить до того, що все частіше люди середнього віку скаржаться на біль у всіх відділах спини. Спеціалісти Інституту вертебрології та реабілітації України наголошують, що головне в цьому разі — вчасне звернення до лікаря та комплексний підхід. Дуже важливо використати декілька методів, які будуть доповнювати один одного та сприяти швидшому покращенню стану. Серед них у клініках IVR застосовують ЛФК та кінезотерапію. В яких випадках призначається лікувальна фізкультура, можна дізнатися на сторінці https://ivr.ua/ua/lechebnaya-fizkultura.

iStock pilates class Девушка на тренажере Girl on a simulator

З чого складається лікувальна гімнастика?

Головна мета ЛФК — зміцнення м’язового корсета, уникнення больових відчуттів та корекція. Перед тим, як призначити комплекс вправ, лікарі клініки IVR ретельно діагностують хворого. Далі розроблюють індивідуальну програму лікування та відновлення. Це може бути лише лікувальна фізкультура для хребта або цілий курс заходів. Дуже часто м’язово-суглобова гімнастика поєднується з механотерапією на комп’ютеризованих тренажерах DAVID. Комплекс вправ та рухів розроблюється індивідуально.

Кінезотерапія на сторожі здоров’я людини

Життя — це рух. І цю приказку особливо підтверджують ті, хто хоча б раз зіштовхувався з захворюваннями хребта. Але не всілякий рух буває корисним. Неправильні навантаження пришвидшують зношення міжхребцевих дисків та призводять до різних змін у хребті. На сторожі здоров’я опорно-рухового апарату стоїть кінезотерапія або заняття на спеціальних лікувальних тренажерах. Ці тренажери дуже відрізняються від звичайних у фітнес-клубах. Якщо в більшості випадків після травм використання фітнес-тренажерів заборонено, то тренажери DAVID, навпаки, допомагають у реабілітації.

Картинки по запросу тренажёры david

Зазвичай люди навіть не підозрюють, яка лікувальна сила знаходиться в їхніх власних м’язах. Коли м’язи рухаються та працюють у правильно заданому напрямку, відбувається цілеспрямоване живлення суглобів та хребців. Відновлюється кровообіг, обмін речовин у тих зонах, які при звичайних вправах залишаються без уваги.

Тренажери мають власне програмне забезпечення, тому фіксують всі зміни в м’язовому корсеті пацієнта. Це допомагає вчасно коригувати рухи та проводити більш точну діагностику. Кінезотерапія може доповнюватися фізіотерапевтичними процедурами, а також лікувальним масажем. Пройти повне обстеження, корекцію або лікування із застосуванням цих методів можна в клініках IVR. Філії знаходяться в Києві, Львові, Івано-Франківську, але пацієнтів приймають з усієї України.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button