Поради

Як підключити витяжку

Кухонна витяжка – незамінний прилад, який поглинає запахи, що виникають під час приготування страв. Багато питань виникає при покупці і установці цього апарату. У цій статті ми розповімо, як підключити витяжку.

30-06-15-foto-600x450-1

1) На початковому етапі необхідно виготовити нову розетку, від якої і буде підключено прилад. Для цього за допомогою дриля зі спеціальною насадкою виготовте поглиблення. Від цієї ямки проштробіть канавку. У ній буде розташовуватися кабель. Підключіть одну частину проводу до коробки з усіма скрутками та контактами, а другий кінець до розетки. Якщо ви вже зробили ремонт, то доведеться монтувати зовнішню розетку і ховати провід в пластиковий короб.

[ads2] 2) Після цього необхідно пригвинтити спеціальні опори або рамки для кріплення витяжки. Варто пам’ятати, що апарат повинен встановлюватися чітко горизонтально, для цього скористайтеся рівнем. Позначте місця для отворів олівцем і просвердліть дірочки. Забийте в отвори пластикові розпірки і пригвинтіть кріплення дюбелями. Тепер повісьте витяжку.

3) Перед придбанням витяжки слід викликати працівників служби, яка займається вентиляцією. Можете самостійно перевірити прохідність повітроводів. Для цього зніміть решітку і запаліть сірника, полум’я повинно затягуватися в тунель. Якщо цього не відбувається, доведеться пробивати повітропровід від листя або будівельного сміття. Якщо немає можливості зробити так, придбайте витяжку, яка забезпечена двома фільтрами для очищення. Вона викидає очищене повітря прямо в приміщення.

4) Після того як витяжка придбана і перевірена працездатність повітроводів, необхідно придбати спеціальну трубу. Це може бути гофра або труба з оцинковки. Найпростіше придбати гофру, так як немає потреби підганяти стики, досить просто стиснути трубу. Необхідно, щоб колір збігався з діаметром отвору у витяжці. Надіньте гофру на відводний отвір і закріпіть її хомутом. Зніміть сітку з отвору в стіні і закріпіть спеціальний пластмасовий перехідник. На опукле надіньте кільце другий край гофри і закріпіть хомутом. Тепер можете випробувати апарат. Ви повинні почути характерний звук.

5) Трохи складніше підключити вбудовану шафу витяжку. Вам доведеться за допомогою лобзика трохи переробити один з навісних ящиків кухонного гарнітура. Для початку виміряйте відстань від варильної панелі до верхньої частини витяжки. Мінімально відстань має становити 70-90 см. Якщо прикріпити апарат ближче до плити, він буде сильно нагріватися, що приведе до його поломки.

6) Необхідно, щоб ширина витяжки повністю співпадала з розмірами шафи. Видаліть дно з ящика, а у верхній його частині зробіть отвір, діаметр якого повинен має дорівнювати розміру труби. Пригвинтіть кріплення до шафі і встановіть нижню частину витяжки. Трубу зніміть і приєднайте її після встановлення нижньої панелі. Зверху в отвір на шафці вставте гофру і закріпіть її краю за допомогою хомутів. Тепер можна підключити апарат до мережі і перевірити його працездатність.

Не забувайте проводити техобслуговування витяжки і очищати металеві фільтри. Це продовжить термін служби апарату і зробить повітря в приміщенні чистіше.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button