Різне

Комп’ютерні ігри і сучасний Інтернет

videogames_02_250Сьогодні, коли ПК, планшет або ноутбук, а також вихід в Мережу є майже в кожному будинку, комп’ютерні ігри стають одними з найпопулярніших розваг. Окреме спасибі комп’ютерній індустрії варто сказати саме Інтернету, який не тільки рекламує, але і дає додаткову можливість виробникам для розповсюдження ігор. Які ж ігрові додатки сьогодні можна знайти в Інтернеті, і в що грати за допомогою глобальної Мережі?

Напевно, ви вже зустрічалися з браузерними іграми. Якраз з них ми і почнемо огляд. Як правило, такі ігри не вимагають додаткової установки або скачування програми на жорсткий диск. Для запуску браузерної гри достатньо лише відвідати потрібний сайт і вибрати саму гру – після завантаження ви вже зможете грати в один з улюблених жанрів. Що стосується різноманітності браузерних ігор, то поряд з розрахованими на багатьох існують і однокористувацькі ігри – стратегії, аркади, симулятори, казуальні ігри, логічні ігри та квести. До браузерних ігор відносять і багато http://5min.by/, що дозволяють безоплатно посмакувати азарт. Для багатьох браузерних ігор потрібний високошвидкісне підключення до Мережі.

Якщо браузерні ігри рідко відрізняються барвистою графікою, запаморочливими ефектами і різноманітним геймплеєм, то клієнтські ігри – їх повна протилежність. Якщо браузерна гра може важити всього кілька мегабайт, то клієнтські програми – це програми, які важать від одного до десятків гігабайт. Встановивши таку гру на жорсткий диск, ви зможете заходити на ігровий сервер і битися, співпрацювати, спілкуватися, торгувати із звичайними людьми. Браузерних ігор набагато більше, ніж клієнтських, однак найбільш успішні та популярні клієнтські ігри збирають навколо себе сотні тисяч фанатів.

Щодня на ринку ігор з’являються десятки нових програм – як для персональних комп’ютерів, так планшетних і мобільних пристроїв. Багато ігор залишаються безкоштовними або частково безкоштовними, однак є й такі додатки, які перед грою необхідно купити в магазині або на ліцензованому сайті. Крім того, не є рідкістю ігри з можливістю добровільного пожертвування – в ??таких проектах за реальні гроші гравці можуть придбати унікальну екіпіровку, зброю, отримати знижки та інші бонуси, недоступні звичайним гравцям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button