Різні цікавинки

Молоді пари заздалегідь знають, чи будуть вони у шлюбі щасливі.

hgf(2)_resizedВчені з США (Флоридський університет) провели тривале спостереження за 135 – ю сімейними парами. Вони задалися питанням, чи можна заздалегідь передбачити майбутню долю подружжя і чи будуть вони надалі щасливі, пише teonews.ru.

На початку досліджень всі пари були молодятами або вступили в шлюб не пізніше як півроку. Кожній парі, на початку дослідження, запропонували відповісти на певні питання про свої стосунки. Відповіді повинні були складатися з протилежних за змістом слів: «не задоволений» – «задоволений», «поганий» – «хороший» і т.д. Також, пари повинні були виставити оцінку своїм сімейним відносинам у шлюбі по 7- ми бальній системі. Після опитування кожному чоловікові нараховувався індекс оцінки відносин.

У перебігу наступних 4 -х років два рази на рік подружжя знову опитували з метою виявлення їхнього ставлення до свого шлюбу і наскільки вони щасливі один з одним. Подружжя визначилися і з тим, як на них відбилися різні життєві проблеми (грошові, прийняття рішень, алкоголь і наркотики). У результаті таких постійних опитувань за чотири роки всім сімейним парам були виставлені відповідні кількісні оцінки.

В результаті цих досліджень вченими було встановлено, що оцінка власних відносин в сімейній парі не пов’язана з несвідомою реакцією на ці відносини. Ще було встановлено, що свідома оцінка відносин пари на початку одруження не збігається з задоволеністю шлюбом у наступному часі.

Але найцікавіше з’ясувалося те, що несвідомо реагуючи на фотографії дружини або чоловіка, їх оцінки шлюбу надалі збігалися з позитивними емоціями на початку шлюбу, тим більше вони були задоволені своїм шлюбом надалі і тим менше у них в шлюбі виникали проблеми. Такі фактори як самооцінка, неврози та ін, оцінені на початку досліджень, абсолютно не вплинули на кінцевий результат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button