Ґаджети

Концепт електрочайника Bloom з новими можливостями (11 фото+ відео)

Куди дівається пара, що утворюється при кип’ятінні води в електрочайнику? Вона прямо відправляється в повітря, в той час, як би могла продуктивно і з користю використовувати. Як? Своє конструктивне рішення запропонував винахідник Джордан Чі Мартін з Великобританії. Він розробив концепт безпечного і багатофункціонального чайника Bloom, який використовує пар та гарячу воду повторно.

Виріб виконаний у вигляді своєрідного закритого тераріуму з трьома відділеннями. Одне призначене для приготування їжі на пару, друге – для стерилізації посуду, третє – для вирощування рослин. Винахід є безпечним для дітей, так як весь згенерований пар не виходить назовні, а залишається усередині. Таким чином, шанс обпектися зведений до нуля.

Управління ґаджетом здійснюється через фірмовий додаток, встановлений на планшеті або смартфоні – впорається навіть дитина. До речі, винахід виборов перше місце в конкурсі “Здорові Щасливі діти” від Electrolux Design Lab. На думку компанії, інноваційний чайник Bloom як найкраще відображає концепцію конкурсу і здатний залучити дітей до процесу приготування їжі і вирощування рослин, до того ж пристрій безпечний. Чи буде ідея втілена в життя, не відомо.

Джерело: electroluxdesignlab.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button