Поради

Котли на дровах для опалення будинків, квартир і не тільки

Ось і розпочався опалювальний сезон. В наших квартирах та будинках почали працювати батареї, а потім прийшли платіжки. Від яких у більшості українців запаморочилася голова. Якщо до осені звір у вигляді 70-відсоткового підвищення здавався містичним та фентезійним, то тепер він реальніший за депутатів-корупціонерів, та священнослужителів, роз’їзджаючих на «майбахах».

1-24-11-2016-600-360

Недивно, що кожен громадянин після цього задумався про те, як знизити свої тепловтрати, та підвищити ефективність діючих систем. Проте якщо у жителів багатоквартирних будівель вибір порівняно невеликий: усе що вони можуть це встановити лічильник на будинок, нові вікна, двері, утеплити балкон і т. д. То для власників будинків є можливість самостійно обрати систему опалення, яка буде забезпечувати оселю теплом протягом усього опалювального сезону.

На даний момент ринок пропонує досить багато альтернатив. Наприклад, можна встановити систему опалення, яка буде функціонувати на сонячній енергії. На перший погляд — це ідеальне рішення. Проте не усе так просто. По-перше, подібні системи ще не набули масовості у виробництві, із-за чого їх ціна трохи завелика для пересічного мешканця. По-друге, їх ефективність у зимній період сумнівна. Адже сонця у наших широтах не так-то й багато. Хоча як додаткове джерело тепла такій системі немає ціни.

Зовсім інша річ котли, які працюють на дровах чи вугіллі. По-перше, конструкція котла доведена до ідеалу. По-друге, ціна на них з урахуванням потужності більш ніж доступна. Для прикладу візьмемо піролізний котел. Він здатен виробити до 80 кВт. При чому у якості палива може використовуватися як вугілля, так і дрова, ось сторінка, де можна дізнатися характеристики й ціни найбільш популярних моделей. Для дилерів діє унікальна дисконтна програма.

Котел піролізного типу можна застосовувати як для опалення будинку, так і для цілого підприємства. Проте якщо у вас великі потужності та площі, краще зупинити вибір на водонагрівних котлах.

Максимальна потужність водонагрівного обладнання становить 1500 кВт. Цього достатньо для опалення площі периметром до 12 000 м2. Щоб ви розуміли скільки це, проведемо наглядне порівняння. Трьохкімнатна квартира у середньому займає 70—90 квадратних метрів. Отже одного такого котла достатньо, щоб забезпечити теплом 133 квартири. Якщо ж у якості прикладу взяти двокімнатні квартири з площею 50 м2, то вийде два 16-поверхових будинки по 120 квартир у кожному.

Котли, працюючі на вугіллі можуть нагрівати воду до 95 градусів. При цьому максимальна вологість дров може становити 70 відсотків. Також використання такого обладнання дає наступні переваги:

  • Можливість контролювати горіння палива і температури води у заданому діапазоні,
  • Спеціальні датчики, які захищають воду від закипання.
  • Захист від недостатньої тяги.
  • Контроль температури вихідних газів.

Остання функція дозволяє мінімізувати шкоду, якої подібне обладнання завдає екології. Проте лише цими перевагами унікальність систем не вичерпується. Наприклад особливості конструкції допомагають знизити частоту, з якою потрібно очищати теплообмінник й надають можливість класти у топку дрова з великим діаметром. Останнє допомагає в значній мірі скоротити витрати часу на рубку.

Більш детально про всі особливості опалювальних систем з функцією нагріву води ви можете дізнатися тут, мало того, на сайті є перелік усіх специфікацій. Завдяки їм можна легко підібрати обладнання, яке підійде саме вам.

Компанія, що займається виробництвом і здійснює продаж називається «Ройек-Львів». ЇЇ професійна діяльність була розпочата у 1992 році. Її співзасновником виступає підприємство ROJEK, яке працює на цьому ринку з 1921 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button