Поради

“Ковальська Нерухомість” – кращі квартири в Києві

Кожен городянин мріє про власне комфортне житло, розташоване в зручному і мальовничому місці з розвиненою інфраструктурою. При цьому виникає питання про пошук надійного забудовника, здатного в заявлені терміни надати доступ до очікуваного житла. Будівельна компанія “Ковальська ” – відомий у Києві бренд. Дізнатися ціни можна тут https://build.kovalska.com/ на нерухомість “Ковальська”.

Детальніше про компанію «Ковальська Нерухомість»

Будівельна компанія “Ковальська Нерухомість” була заснована ще 20 років тому і є частиною Промислово-будівельної групи компаній “Ковальська”. Ця група компаній за тривалий період функціонування заробила репутацію одного з найбільш стабільних українських забудовників.

При роботі з новими об’єктами компанія використовує новітні розробки в галузі будівництва, а також сучасний підхід до організації роботи виконавців. Це дозволяє “вкладатися” в передбачені планом терміни і не сумніватися в якості виконаних робіт, що гарантує повну безпеку готових будівель.

За багаторічну історію свого існування компанія може похвалитися значним числом реалізованих житлових об’єктів, число яких становить більше 25.

Завдяки грамотній структурі і правильно організованому процесу роботи, компанія змогла проявити себе не тільки в будівництві житлових будинків, але і в реалізації будівель комерційного типу.

Оскільки група “Ковальська” включає додаткові компанії з виробництва будівельних матеріалів та інші, компанія здатна здійснювати повний цикл будівельних робіт, що робить значний вплив на терміни здачі будівель.

Переваги компанії

Принципи компанії кардинально відрізняються від формату роботи конкурентів, тому при виборі “Ковальської нерухомості” клієнт отримує численні переваги:

 • робота з перевіреними проєктувальниками, що входять до складу Групи» “Ковальська” і володіють значним досвідом у виборі раціональних і естетичних архітектурних рішень для конкретного проєкту;
 • забезпечення необхідного обслуговування побудованих будівель, зокрема, підтримки інфраструктури, якісного функціонування всіх об’єктів та догляду за загальними територіями;
 • висока якість використовуваних матеріалів;
 • застосування надійних технологій в будівництві;
 • оперативна інформаційна підтримка.
 • приклади реалізованих проєктів

Для підтвердження інформації про успішну роботу компанії, досить докладніше розглянути результати виконаних робіт:

 • введено в експлуатацію понад 8, 5 тисяч житлових квартир;
 • 650 тисяч квадратних метрів – загальна площа об’єктів, в даний момент реалізованих компанією.

Найбільш популярними з виконаних будівельною компанією “Ковальська” робіт стали:

 • житловий комплект “ПАРКОВА ВЕЖА” в Києві;
 • житловий комплекс в Києві «Династія»
 • житловий комплекс в Києві GARDEN CITY RESIDENCE;
 • житловий комплекс в Києві “Зелений Острів”.

Більшість клієнтів компанії вважають демократичну вартість однією із серйозних переваг компанії. Дійсно, керівництво компанії, при реалізації готових житлових приміщень в столиці, намагається враховувати можливості різних категорій городян.

Саме з цієї та інших причин число клієнтів компанії, незважаючи на зовнішні фактори, з кожним роком збільшується. Вибір будівельної компанії “Ковальська Нерухомість” – гарантія надійності, безпеки, доступності майбутнього житла. Детальніше дізнатися про надані послуги, розцінки та умови можна на офіційному сайті групи компаній «Ковальська».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button