Головна / Ґаджети / Кожен другий користувач Apple Watch відмовився від класичних наручних годинників

Кожен другий користувач Apple Watch відмовився від класичних наручних годинників

Спортивні браслети виявилися найбільш популярним видом натільної електроніки на ринку. Про це свідчить звіт аналітичної компанії Kantar Worldpanel.

naramky-1

Згідно з наведеними даними, пересувна електроніка в першому кварталі користувалася величезним попитом. Зокрема, кожен десятий житель США (12,2%) має який-небудь пристрій з цієї категорії. Три чверті з цих пристроїв — трекери активності та інші смарт-браслети.

Аналітики з’ясували, що 61,7% цього ринку в США захопила компанія Fitbit. У Apple лише 6,8%. При цьому потрібно розуміти, що порівнювати ці компанії навряд чи доречно, так як вони спеціалізуються на трохи різних категоріях пристроїв. Примітно, що 43,1% всіх фітнес-трекерів у жителів США є подарунком. Для «розумних» годин ця частка теж чимала — 33,3%.

naramky-2

В Європі лише 6,6% жителів мають який-небудь пристрій, що відноситься до натільної електроніки. Але при цьому тут набагато вища частка «розумних» годин — 55,2% проти 22,9% в США. Компанія Fitbit тут так само посіла перше місце, але в даному випадку це лише 18,5% ринку. У Apple і Samsung – 14% і 11,6% відповідно.

39% всіх розумних годин, придбаних у Великобританії, Німеччині, Італії та Франції були куплені на заміну класичним наручним годинником, відзначають дослідники. У разі Apple відсоток вищий — 49,6%. Для США ці показники становлять 31,9% і 43% відповідно.

Натхнення: www.macdigger.ru