Ґаджети

Кожен другий користувач Apple Watch відмовився від класичних наручних годинників

Спортивні браслети виявилися найбільш популярним видом натільної електроніки на ринку. Про це свідчить звіт аналітичної компанії Kantar Worldpanel.

naramky-1

Згідно з наведеними даними, пересувна електроніка в першому кварталі користувалася величезним попитом. Зокрема, кожен десятий житель США (12,2%) має який-небудь пристрій з цієї категорії. Три чверті з цих пристроїв — трекери активності та інші смарт-браслети.

Аналітики з’ясували, що 61,7% цього ринку в США захопила компанія Fitbit. У Apple лише 6,8%. При цьому потрібно розуміти, що порівнювати ці компанії навряд чи доречно, так як вони спеціалізуються на трохи різних категоріях пристроїв. Примітно, що 43,1% всіх фітнес-трекерів у жителів США є подарунком. Для «розумних» годин ця частка теж чимала — 33,3%.

naramky-2

В Європі лише 6,6% жителів мають який-небудь пристрій, що відноситься до натільної електроніки. Але при цьому тут набагато вища частка «розумних» годин — 55,2% проти 22,9% в США. Компанія Fitbit тут так само посіла перше місце, але в даному випадку це лише 18,5% ринку. У Apple і Samsung – 14% і 11,6% відповідно.

39% всіх розумних годин, придбаних у Великобританії, Німеччині, Італії та Франції були куплені на заміну класичним наручним годинником, відзначають дослідники. У разі Apple відсоток вищий — 49,6%. Для США ці показники становлять 31,9% і 43% відповідно.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть