Ґаджети

iPhone 12 Pro проти «аматорського» iPhone 13

Не слабкий iPhone 12 Pro відрізняється просунутою системою фото і відеознімання, аристократичною палітрою та обідком з нержавіючої сталі. Але iPhone 13 – це нове і на цей час останнє покоління смартфонів компанії Apple, а значить нові технології та вдосконалені версії вже знайомих інтерфейсів. iPhone 12 Pro непоганий, але чи здатний він тягатися з iPhone 13 – обговоримо.

Процесор

Чіп у 13-х Айфонів більш продуктивний. Чотирьохядерний A15 Bionic перевершує попередню серію у всіх тестах. Однак на експлуатаційному рівні збільшену потужність центрального процесора та графічного чіпа помітити важко, оскільки запас iPhone 12 Pro у цьому руслі більш ніж достатній.

Акумулятор

Apple заявила, що вдосконалила енергоощадні технології у 13-й лінійці. Час автономної роботи в порівнянні з iPhone 12 виріс в середньому на дві години. Проте йдеться про версію 12 Pro, і тут у неї з iPhone 13 практично паритет: від 17 до 20 години в режимі перегляду відео.

Але не все так категорично. При стандартних налаштуваннях екран 13-го Айфона набагато яскравіший, а сам він легший. Так, маса iPhone 13 mini та iPhone 13 складає 141 і 174 грами відповідно. Версії iPhone 12 Pro і 12 Pro Max у Appleroom важать дещо більше – 189 та 228 грамів відповідно. Велика маса iPhone 12 Pro Max обумовлена ??збільшеним дисплеєм, а отже, і габаритами, але все ж таки.

Камера

iPhone 12 Pro оснащений трьома об’єктивами, сканером LiDAR та вміє зберігати знімки у форматі ProRAW. У 13-й версії два діагонально розташованого об’єктива, в ширококутній камері збільшена матриця і тепер вона вловлює на 47% більше світла. Крім того, камери стали більшими, а швидкість їх роботи збільшена. Вся ця справа приправлена ??системою оптичної стабілізації зображення зсувом матриці, що дозволяє отримувати чіткі кадри з нестійкого положення. До появи 13-ї серії наявністю цієї системи міг похвалитися лише iPhone 12 Pro Max.

Насправді робота фотокамери 13-го Айфона перевершила професіоналів із минулої лінійки. Відповідно до тестів DxOMark її можливості оцінені 117 балами проти 112 балів у 12 Pro та 113 – у 12 Pro Max.

Разом

Насправді різницю між iPhone 13 і 12 Pro малопомітні навіть у дизайні. Екстер’єрні рішення обох версій надсилають нас до добре забутих iPhone 4 та iPhone 5 з їхніми S-версіями. 13-й Айфон потужніший і знімає якісніше і детальніше, але iPhone 12 Pro, як і раніше, потужний фотоінструмент як в руках професіонала, так і любителя, а чіп Apple A14 Bionic хвацько справляється з будь-якими завданнями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button