Поради

Кращі шоу від театру вогню і світла «Ortus»

Вогняне та діодне шоу зробить яскравим і барвистим будь-яке святкування, будь то день народження, весілля, ювілей. Фаєр шоу додає неповторний драйв в свято, робить його таким, що запам’ятовується екстремальною подією і радує гостей. Дізнатися детальну інформацію та замовити проведення вогняного, світлодіодного або неонового шоу можна тут https://ortus.show/uk/vognyane-shou/ — команда досвідчених професіоналів зробить захід особливо яскравим і видовищним.

вогняне шоу

Навіщо замовляти подібне шоу

Креатив в будь-якому заході залишається важливою рисою, яка дозволяє виділити подію зі звичайних. Основними напрямками команди театру вогню і світла «Ortus», яка організовує для вас і гостей вогняне шоу, є робота на:

• корпоративах;
• весіллях;
• дитячому святі;
• ювілеї.

Завдяки різноманітному шоу програми урочистий захід не буде нудним і назавжди запам’ятається гостям. Вогняне або діодне шоу зуміє реалізувати будь-які креативні ідеї і не залишить байдужим ні дитину, ні дорослого.

Діодні шоу має на увазі роботу професіоналів зі світлодіодними і ультрафіолетовими конструкціями. За допомогою спеціальних прожекторів створюються унікальні ексклюзивні картини, здатні вразити гостей свята. За допомогою діодного або вогняного шоу можна:

• зізнатися в любові на романтичному побаченні;
• привітати ювіляра;
• візуалізувати складні картини.

Вогненна вистава театру «Ortus» виконується за допомогою відкритого вогню. Таке видовище ніколи не забудеться гостями і перетворить будь-який корпоратив в захопливе видовище.

Особливості шоу

Сучасні фаєрщики в своїй роботі використовують спеціальні горючі суміші та захист. Шоу проводиться з дотриманням норм безпеки. Фаєр-шоу передбачає роботу з язиками полум’я, вогняними дугами і зигзагами. Яскраві вогні додають неперевершеної гостроти відчуттів у святкову атмосферу і роблять подію особливо барвистою.

Артисти домагаються зміни траєкторії вогню і його інтенсивності за допомогою різних професійних прийомів. Вони покращують ефект візуалізації, створюють спеціальні ореоли над різними об’єктами, використовують складні трюки. Для молодят вогнем малюються кільця, сердечка, привітання, імена жениха і нареченої, побажання. Всі ці трюки виконуються за допомогою спеціальних трафаретів.

Великий досвід професійної команди фаєрщиків дозволяє провести шоу максимально безпечно, барвисто і яскраво. Краща команда артистів створить незабутній святковий настрій і покаже унікальні трюки з вогнем всім гостям свята. Одним з яскравих видовищ є видування вогню, також для виступу задіюється спеціальна піротехніка.

Основні переваги театру:

• використання видовищних костюмів і реквізиту для виступу;
• великий вибір різних шоу програм;
• високий професіоналізм артистів;
• великий досвід виступів в Україні і за кордоном;
• оптимальні ціни на проведення шоу програми.

Організація фаєр-шоу є складним процесом, яким повинні займатися справжні професіонали з великим досвідом проведення подібних заходів. Професіонали театру вогню і світла «Ortus» покажуть незабутнє видовище, яке стане особливим знаменним святом і подарує неймовірні враження.

Якщо ви хочете перетворити день народження або весілля в унікальну подію, шоу вогню і світла від театру «Ortus» зуміє допомогти в даному рішенні. Виступ виконується на безпечній від глядачів відстані із застосуванням спеціальних матеріалів і реквізиту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть