Здоров'я

Кров з носа може свідчити про наявність ряду захворювань

Експерти розповіли про те, ознакою яких захворювань може бути кров з носа. Такі кровотечі, за словами фахівців, можуть бути спровоковані різними факторами, у тому числі травмами або наявністю у людини серйозних захворювань.

Так, кровотеча з носа може свідчити про наявність проблем в роботі серцево-судинної системи, про розвиток вегетосудинної дистонії або перепадах тиску. Також цей симптом може розповісти про те, що організм просто не дуже ефективно справляється з передами температури або атмосферного тиску. Більш того, він може вказувати на серйозний дефіцит вітамінів груп C і К в організмі, нестача яких призводить до надмірної ламкості судин і навіть проблем згортання крові. А от у жінок кров з носа нерідко проявляється в результаті різких гормональних змін.

 

При цьому, зазначають експерти, поширеною помилкою при кровотечі стає прагнення людини відразу ж прийняти горизонтальне положення. Лягати в таких випадках небажано хоча б з-за підвищеного ризику заковтування крові – якщо виділення рясні, людина може навіть захлинутися. Якщо кровотечі є рясними або повторюються дуже часто, не слід затягувати з походом до лікаря.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button