Здоров'я

Лікарі розповіли про перші симптоми раку головного мозку

Гліобластома є одним з найбільш небезпечних видів онкології на сьогодні. Перші симптоми раку головного мозку можна легко визначити, кажуть лікарі.

Існує кілька тривожних сигналів, які свідчать про рак мозку, який розвивається. Через своєрідність поширення гліобластоми, вилікувати її можна виключно на перших стадіях. Якщо людина звернеться до фахівця вчасно, в цьому разі значно підвищується шанс ремісії. В першу чергу потенційного онкохворого повинні насторожити хронічні головні болі, які посилюються після фізичного навантаження. Нібито безпричинні запаморочення також рекомендується не ігнорувати із-за ризику метастазування пухлини.

Хворі можуть відчувати втрату координації і незрозумілий дзвін у вухах, які з великою ймовірністю свідчать про наявність захворювання. Лікарі кажуть, що надія на те, що симптоми з часом пропадуть, є вкрай помилковою. Навіть якщо у людини не виявлять онкологію, вона все одно може страждати від іншої небезпечної недуги. Єдиною рекомендацією є звернення за медичною допомогою, яка допоможе уникнути летального результату, кажуть медики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button