Здоров'я

Чому варто почати пити воду з лимоном

На сьогодні про лимонну воду можна часто почути. Чому її популярність зростає? Чи дійсно справа в корисних властивостях лимонної води?

Щодо користі лимонної води було проведено дуже багато досліджень, проте сьогодні одні п’ють її, тому що така вода володіє приємним смаком, інші — тому що впевнені в оздоровчому ефекті такої. І навіть попри те, що дослідження поки не підтвердили ніякої надприродної користі, ми чимало знаємо про інгредієнти, тобто, про воду і лимон, і безпосередньо про їх властивості.

Одне з нечисленних досліджень показало наступне: поліфенольні антиоксиданти, які містяться в лимонах, допомагають знизити вагу. Ті люди, які регулярно п’ють воду з лимоном, стверджують: вони не відчувають ніяких труднощів з тим, щоб схуднути. Невідомо, чи є основною причиною саме вживання цієї води, проте, безперечно, це впливає.

Ми всі знаємо, що організму потрібна певна кількість води щодня, а саме, приблизно від двох з половиною до трьох з половиною літрів. Не кожному подобається ідея змушувати себе пити стільки чистої води в день. Однак якщо додати у воду лимон, це посилить смак, а відповідно, спонукає пити більше води.

Не можна обійти і той факт, що вітамін С корисний і міститься в т. ч. у лимонах. Ми отримуємо вітамін С тільки з їжі, організм не в змозі відтворити його самостійно.

Що стосується зовнішнього вигляду, то вживання великої кількості води пов’язане і зі зволоженням шкіри, а відповідно, із запобіганням появи зморшок. Шкіра, яка регулярно зволожується, залишається пружною і гладкою, а також здатна краще виводити токсини. Наявність вітаміну С впливає на зменшення кількості зморшок, допомагає виробити колаген і еластин.

Існує думка, що користь приносить вживання лимонної води вранці натщесерце. Це допомагає запустити роботу травної системи. Якщо випити склянку теплої рідини відразу після сну, це дійсно здатне прискорити метаболізм, але не відомо точно, чи відіграє велику роль в цьому процесі додавання лимона. Проте якщо людині приємно пити воду з лимоном, цілком можна зробити вибір на її користь.

Доведено, що лимон є ефективним компонентом для усунення неприємних запахів. Відповідно, якщо людині необхідно позбутися від неприємного запаху з рота (наприклад, після вживання тих чи інших продуктів в їжу), можна випити води з лимоном.

Результати деяких досліджень показали: запах лимона знижує кількість гормонів стресу. Саме з-за цього в ароматерапії часто використовують олію лимона. Для того, щоб підвищити настрій, не має значення, чи ми п’ємо сік лимона, або вдихаємо лимонний запах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button