Поради

Куди інвестувати гроші в 2015 році?

Кожна розумна людина замислюється над тим, куди краще інвестувати гроші.

Попит породжує пропозицію і на сьогоднішній день інвестору пропонуються десятки місць, куди вигідно інвестувати гроші. Давайте проведемо огляд найбільш доступних і цікавих варіантів, куди можна інвестувати гроші в 2015 році, порівняємо їх плюси і мінуси, умови і вигоди!

07-07-15-foto-600x399-1

Куди інвестувати гроші – Стартап

Стартапи – це інноваційні компанії, що пропонують нові технології, яких раніше просто не існувало. Впровадити нові і невідомі технології в життя, довести їх до масового споживача – дуже складне завдання, яке разом з цим може принести тисячі відсотків прибутку.

Зверніть увагу, що: щодня з’являються нові стартапи, які вимагають інвестицій. Але тільки 10% з них працюють більше року.

Для того щоб заробити на інвестиціях в стартап, потрібно впевнитися, що ідея, мета, план, команда в молодій компанії добре взаємопов’язані, якщо компанія розуміє що їй потрібно і що вона робить – це важлива складова успіху.

Є немало прикладів коли стартапи буквально з нуля перетворювалися на мільйонні компанії, збагачуючи своїх інвесторів на всьому шляху розвитку. Сьогодні існують спеціальні біржі стартапів, за допомогою яких сходяться компанії та інвестори, або користуються такими компаніми як Форум Капитал. Біржа стартапу – це сайт, на якому стартапи реєструють себе, свої пропозиції, бізнес плани і заявляють необхідну суму для старту. Інвестори вибирають стартапи та інвестують в них кошти. Так у кожного стартапу може бути багато інвесторів. Коли стартап набирає потрібну суму, проект починає працювати і в разі успіху він винагородить своїх інвесторів.

Плюси

Це цікаві інвестиції. Навіть якщо 10 стартапів прогорять, то 11-й здатний окупити всі втрати, так як прибутку можуть йти на тисячі відсотків.

Мінуси

Стартап – це ризики і незвідане. Часто стартапи гинуть не через погану ідеї, а через погану організацію, некомпетентність керуючих компанією.

Куди інвестувати гроші – ПІФ

Пайові Інвестиційні Фонди також є одним з видів вкладення капіталу куди вигідно інвестувати гроші. Вони створюються для залучення інвестицій з метою торгівлі на товарних і фондових біржах, а так само операціями з нерухомістю. ПІФ довгий час були найпопулярнішими місцями, куди інвестували гроші.

ПІФ бувають декількох типів

  • Піф відкритого типу – тут вільно можна купити або продати пай.
  • Піф інтервального типу – пай продають тільки по закінченню певного часу.
  • Піф закритого типу – не приймають вклади від приватних інвесторів. Зазвичай прибуток виплачується в кінці року.

Піф забезпечують хороший прибуток, але ці підприємства засновані на деякому ризику. Тому в них варто вкладати не весь капітал, а тільки якусь частину. За статистикою, середня прибутковість ПІФ за 2014 коливається на рівні 14-26%.

Керують ПІФ професіонали, але падіння цін не можуть зупинити навіть вони. У такому разі не варто поспішати продавати паї. Потрібно почекати, поки вони знову не виростуть в ціні. У будь-якому випадку, щоб залишатися в прибутку, в ПІФ потрібно вкладати кошти на тривалу перспективу в кілька років.

Для того щоб заробити і мати можливість інвестувати в ПІФ, потрібно володіти солідним капіталом.

У своїй більшості інвестиції в успішні ПІФ починаються від кількох тисяч долларів.

При цьому необхідно розуміти, що інвестувати безпечніше одночасно в декілька різних ПІФ. Також для успішної інвестиції потрібно розуміти і розбиратися в фондовому ринку, акції і поточний стан ринку, і інших економічних факторах.

Плюси

Хороший ПІФ володіє високою надійністю, так як регулюється державою. У вдалі роки прибуток може становити до 80% річних. Обмежені ризики залежно від конкретних умов кожного ПІФ.

Мінуси

Тривалий процес передачі та отримання грошей. Якщо ви живете не в місті де розташований ПІФ, то інвестиції будуть вкрай незручними (підписи, документи, переклади). У хороших ПІФ можуть бути високі мінімальні пороги для інвестицій.

Куди інвестувати гроші – Фондовий ринок

Якщо гроші для зберігання кладуть у банк, то для отримання вигоди їх інвестують у фондовий ринок. Фондовий ринок являє собою майданчик, де продаються і купуються цінні папери, товари і навіть послуги. Основні майданчики – це фондові біржі.

Напряму торгувати на світових біржах має право не сам інвестор, а посередник – брокер з відповідною ліцензією. Інвестор відкриває торговий рахунок у брокера і через нього купує фондові активи, як цінні папери та інші.

АКЦІЇ
Інвестиції в акції досить давній і класичний спосіб. Інвестувати в акції можна різними способами залежно від компанії. Середня прибутковість акцій коливається від 10 до 20% річних. Акції невідомих і молодих компаній коштують відносно дешево, але і перспективи розвитку можуть бути сумнівними. Акції великих і відомих компаній обертаються на відомих фондових біржах і їх можна купувати тільки через брокера.

Зараз популярними акціями вважаються акції інтернет компаній, наприклад акції Facebook або Twitter … Також можна купити акції Google або Microsoft. Крім вже відбулися мільярдних компаній, постійно з’являються нові, акції яких стоять зовсім дешево, але їх потенціал як і ціна можуть зрости в тисячі разів. Наприклад той же Apple колись був маленьким стартапом.

Плюси

Акції здатні приносити хороший прибуток, привілегії і є довгостроковими інвестиціями.

Мінуси

Мінімальний пакет акцій може коштувати не малих грошей, а акції невідомих компаній досить ризиковані.

Метали
Купувати фізичне золото – одна з давніх традицій заощадження грошей. І в наші дні золоті злитки є у вільному продажу практично у всіх банках багатьох країн, у тому числі в Росії, Україні, Білорусії. Злиток золота може мати різну вагу, він варіюється від 1 грама до 1 кілограма. Кожен банк виставляє на нього свою ціну.

Зверніть увагу, що: За останні 10 років золото подорожчало в 6 разів. Не дивлячись на це, на сьогоднішній день майбутнє золота не зовсім зрозуміле, і інвестиції в золото можуть бути тільки як довгострокові.
Цей дорогоцінний метал не втратить своєї основної цінності, але навіть не велике падіння в ціні може принести збитки інвестору, адже втрачається не тільки капітал, але і час.

Серед інших металів, більший інтерес викликає паладій, який показує стабільне зростання не дивлячись на світові кризи, на відміну від срібла і платини, на яких можна заробити лише в короткостроковій перспективі на черговій хвилі зростання або спаду.

Плюси

Метали мають певний фізичний запас, тому сильних падінь в ціні очікувати не потрібно. Метали відносяться до довгострокових і надійних інвестицій. Інвестиції в метали доступні практично кожному у кого є рахунок в банку.

Мінуси

Ціна на метали сильно залежить від різних економік. На великий відсоток прибутку розраховувати не варто. При продажу золота в банку необхідно сплатити податок в 13%, це той відсоток який може бути досягнутий за кілька років інвестицій.

Куди інвестувати гроші – Бізнес в інтернеті

Багатьом молодим людям подобається інвестувати гроші в інтернет бізнес. З появою інтернету з’явилися і різні способи вкладення своїх капіталів. Всі доходи в інтернеті грунтуються на послугах, торгівлі та рекламі. Є люди, які інвестують гроші в сайти під рекламу або торгівлю. Інвестори купують або створюють сайт для подальшого продажу на ньому реклами або конкретних товарів і послуг. Ціна за розміщення реклами залежить від рівня сайту, його відвідуваності, тематики, та інших показниках.

Окупність інтернет бізнесу становить приблизно від року до двох.

Якщо вкласти 60 тисяч доларів в два проекти, то за 2 роки можна вийти на прибуток в 80-100 тисяч доларів.

Багато людей інвестують гроші в створення власного інтернет бізнесу або магазину. При цьому зовсім не обов’язково мати власний склад. У цьому бізнесі важливо знайти хорошого постачальника і товари будуть йти до своїх покупців прямо від нього. Але для того щоб ваш магазин був краще і відоміший інших конкурентів – потрібно вкласти достатньо грошей в створення функціонального сайту, рекламу, сервіс. На реалізацію таких проектів йдуть роки, але і прибутковість досить висока.

Плюси

Вдалий проект може швидко окупити в кілька разів і продовжувати приносити прибуток решту часу.

Мінуси

Інвестиції в інтернет бізнес можуть бути тільки при наявності хороших пропозицій, яких на жаль мало.

Куди інвестувати гроші – Інвестиції в нерухомість

Інвестиції в нерухомість досить консервативні але вигідні, особливо під час кризи та знецінення активів. Особливо вигідно вкладати в нерухомість у великих містах, людних місцях і курортних зонах.

Інвестиції в нерухомість вимагають великих капіталовкладень, які є не у всех. Та можна починати з малого: вкласти кошти на ранній стадії будівництва. Після завершення, вартість будівлі значно зросте. Нерухомість буває і зовсім дрібна, наприклад, гараж, який не зажадає величезних вкладень.

Інвестиції в житлову нерухомість. Ціна на нерухомість росте регулярно, і цей факт є показником високої прибутковості від інвестицій у нерухомість. У житловому секторі краще віддати перевагу невеликій однокімнатній квартирі, які користуються у населення підвищеним попитом.

Інвестиції в комерційну нерухомість. Стабільний дохід приносять інвестиції в комерційні приміщення. Там можуть розташовуватися склади, офіси, магазини, салони краси і т.д.

Інвестиції в закордонну нерухомість. Інвестори купують іноземну нерухомість, а потім здають її в оренду. Це – теж не поганий метод інвестування.

Купуючи будь-якого роду нерухомість, потрібно враховувати безліч факторів:

– Місцезнаходження

– Близькість зупинок, школи, садочка, і т.д.

– Вигоди

– Наявність парковки і безліч інших нюансів.

У більшості людей слова «інвестиції в нерухомість» асоціюються з метою збереження грошей, а не їх множення, тому важливо спочатку підійти до цього питання дуже відповідально, проаналізувати обраний об’єкт не з боку споживача, а з боку інвестора.

Плюси

Надійність, великий вибір пропозицій.

Мінуси

Не висока прибуток, вільні гроші на інвестиції в нерухомість є у меншості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button