Людина

Жінки виглядають більш привабливо в період овуляції

Нещодавно реалізований науковий експеримент показав, що представниці слабкої статі в період овуляції виглядають більш привабливо.

220cb29ba884f90fbe91916819b37ebd

Такий висновок фахівці зробили після здійснення комплексу випробувань і спостережень. Виявилося, що в цей час у дівчат змінюється колір обличчя, що робить дам набагато симпатичнішими і красивішими. Слід зауважити, що результати досліджень опубліковані в закордонному журналі під назвою «PloS One». Під час проведення дослідів лікарі щодня фотографували 22 жінок, на яких абсолютно не було макіяжу.

Зйомки проходили в один і той же час на одному і тому ж місці протягом місяця. Представники медицини задіяли спеціально обладнану камеру, яка вловлює колір з особливою точністю. Потім на комп’ютері експерти вибирали окремий знімок і певну ділянку шкіри людини, після чого, вивчали його за допомогою унікального програмного забезпечення, яке аналізує колірні рівні фотографії.

Також учасники випробувань самі розповідали про те, що вони відчували в різні дні циклу. Виявилося, що представники сильної статі частіше звертали увагу на тих дівчат, які перебували в період овуляції.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button