Різні цікавинки

Кухня – серце будь-якого будинку

foto_cikavosti_22.07.2014-011Кожна дівчина і жінка мріє про затишну і красиву кухню. Саме тут будь-яка господиня проводить більшу частину часу свого життя. Тому, вибираючи кухонний гарнітур, необхідно звертати увагу на всі дрібні деталі.
Кухні в Києві користуються дуже широким попитом і успіхом. І це зрозуміло, тому що кожен прагне перетворити своє житло в кращу сторону.

Кухонний гарнітур може мати різний вигляд. Найбільш основні – це лінійний, п-образний і паралельний. Кожен з цих видів зручний по-своєму і цінується своєю оригінальністю.

Лінійний вигляд дуже простий у використанні, так як має один робочий ряд. Такий гарнітур підходить до маленьких кухьон і студій.

П-подібний гарнітур ідеально виглядає в просторій кухні. Тут буде задіяно 3 стіни.

Паралельна кухня, також підходять для просторого приміщення. Вона дуже оригінальна і своєрідна.

Кухня може мати найрізноманітнішу кольорову гаму, форму і структуру. Все залежить від смакових уподобань самого клієнта. Якщо вам потрібна кухня в нову квартиру можете замовити на сайті vashmebelshik.

Червоний тон кухні зробить контраст і додасть Вашої кухні оригінального стилю. Зелений – заспокоїть і врівноважить. Блакитний, бузковий і фіолетовий – зроблять Вашу кухню особливою, і внесуть в неї «свій» стиль.

Якщо Ви купуєте кухонний гарнітур, необхідно подбати і про обідню частину (стіл, стільці, куточок). Це мають бути два сумісних між собою гарнітура. Колір, дизайн, форма, повинні давати зрозуміти, що це єдине ціле. Часто буває так, що сама кухня і обідній стіл зі стільцями йдуть в комплекті.

Кухню можна вибрати будь-якої цінової категорії і складності. Потрібно звернути увагу на форму ручок, розташування шафок і їх форму. Кожен елемент може створити неповторність і вишуканість
Нехай Ваша нова меблі приносить вам щастя, радість і спокій!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button