Різні цікавинки

Найкращий спосіб схудннення

foto_cikavosti_22.07.2014-09Пошук найбільш ефективної методики схуднення не припиняється ні на хвилину: надто багато людей щодня стикаються з проблемою зайвої ваги. І якщо для когось така проблема є суто естетичною перешкодою на шляху до краси і досконалості, то для багатьох зайва вага стає джерелом проблем зі здоров’ям. І це, в першу чергу, має бути стимулом для тих, що худнуть, щоб визначати вибір кращого способу схуднення в тому чи іншому випадку.

Адже кращий спосіб схуднути, дійсно, в кожному окремому випадку підбирається персонально. Кожна людина – індивідуальність, з притаманними тільки їй фізіологічними характеристиками, анатомічними особливостями, нахилами та вподобаннями. І якщо комусь жорсткі дієти здатні забезпечити швидкий результат без особливих ускладнень, то деяким такі дієти можуть завдати незворотнього удару по здоров’ю і самопочуттю. Такі ж справи і з виснажливими тренуваннями, і з препаратами для схуднення, і з будь-якими іншими засобами, що допомагають в боротьбі за ідеальну фігуру.

І все ж, незалежно від загального стану здоров’я і організму, кращий спосіб схуднути, переконують фахівці http://idunn.org/, – це правильний емоційний настрій, коректування режиму дня, способу харчування та рухової активності. Все це в комплексі спочатку дає поштовх до правильного і ефективному схудненню, робить його менш болісним і більш результативним. Достатньо всього лише переглянути ставлення до зайвої ваги, перестати себе ненавидіти і усвідомити, навіщо потрібні правильні пропорції тіла (NB – для здоров’я спочатку!), А потім відрегулювати раціон харчування на користь корисних продуктів з відмовою від шкідливих, почати регулярно приділяти увагу фізичним навантаженням – і результат не змусить себе довго чекати.

Що стосується раціону харчування, то не обов’язково випробовувати на собі дію якої-небудь розхваленої дієти. Знову-таки, та з них, яка буде ідеально підходить одній людині, для іншої стане категорично неприйнятною. Так чому б просто не взяти за звичку дотримуватися правил здорового і збалансованого харчування – зменшити споживання шкідливих вуглеводів у вигляді борошняних виробів, макаронів і кондитерських солодощів; зменшити споживання жирів, цукор замінити на мед, газовані солодкі води – на компоти із сухофруктів і чай з лимоном?

В минулому краще залишити печиво, цукерки, чіпси, сухарики та інші сучасні «спокуси», перенасичені ароматизаторами, барвниками, підсилювачами смаку. В жодному випадку не варто відмовлятися від м’яса, досить просто забути про існування свинини і баранини, жирної яловичини, віддавши замість них перевагу дієтичним видам м’яса (курятині, індичці, кролику). Також не варто нехтувати кашами, сиром і молочними продуктами (краще знежиреними), сирами, яйцями. А в надлишку можна ставити на стіл овочі та фрукти, адже ці продукти не тільки вважаються джерелами вітамінів і корисних речовин, але і є джерелом необхідної для нормалізації роботи кишечника клітковини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button