Поради

Кулон з благородного металу: стильне рішення для кожного

Підвіски та кулони, виготовлені з дорогоцінних металів, мають особливий попит серед сучасних модників. Така прикраса, як правило, носиться на ланцюжку із такого ж металу або на спеціальному шнурку, що виготовляється з атласу, шкіри або шовку.

Експерти ювелірного гіпермаркету Злато наголошують, що кулони носять не лише жінки, а ще й чоловіки та навіть діти. Класичного кулона з золота, срібла чи платини для любителів ювелірних прикрас вже недостатньо, а тому ювелірні майстри вигадують різноманітні дизайни такого виробу.

гарний кулон з білого золота

Так, найбільш популярними сьогодні є прикраси з категорій:

  • букви;
  • Символи;
  • Кулони-ікони та ладанки;
  • Натільні хрестики;
  • Знаки зодіаку;
  • Естетичні вироби, що виконані у вигляді геометричних фігур, з камінням, сплетінням ліній, емалюванням, шнурками, ланцюжками і так далі.

Детальніше про кожну категорію

Знаки Зодіаку в асортиментах ювелірних каталогів представлені у вигляді 12 фігурок, грецьких літер, а також інших складних зображень. Носики кулони зі знаками зодіаку бажають усі ті, хто вірить у силу та магію зірок, незалежно від соціального положення, статі та віку.

Натільні хрестики вважаються символікою віруючих людей. Такі вироби даруються близьким людям, маленьким діточкам під час хрещення, онукам та племінникам. Розмір натільного хрестика ні в якому разі не впливає на його символізм чи естетику. Тут вся справа полягає лише у рості людини: для дітей підходять невеликі хрести, а для дорослих — більш важкі.

Кулонами оберегами є ладанки. Вони рахуються настільки ж символічними, як і хрести. Зображення на них біблійних сюжетів чи образів святих виконується справжніми ювелірами з срібла, золота та платини. Особливо вишукано та стильно виглядають ладанки, що мають інкрустацію камінням. Як правило, такі прикраси купують у комплекті з перстнями чи сережками.

дорогоцінні кулони

Літери та символи — це кулони, що мають сучасне пояснення. Так, підвіски у вигляді замків означають вірність стосунків, а кулони-серця — це любовні почуття. Крім того, кулони-літери можуть означати ініціали власника прикраси, або бути першою літерою якогось важливого слова. Такий виріб буде чудовим подарунком для коханої чи просто близької людини та навіть друга.

Особливий статус та символізм має кулон, що був подарований під час весілля або заручин. Але, тут варто враховувати не лише його естетичні якості, а ще й брати до уваги магічні властивості каменів, що вміщені у прикрасу. Особливо розкішно та вишукано виглядають моделі кулонів з топазами, діамантами та перлами.

Експерти ювелірного інтернет-магазину Злато підкреслюють, що є й більш недорогі камінці, наприклад, фіаніти чи бурштини. Їх зовнішній вигляд не менш привабливий за дорогі мінерали, а ось за зовнішніми особливостями розпізнати діамант від білого топазу зможуть лише одиниці. До речі, мініатюрні кулони, що мають особистісні глибокі значення прийнято дарувати коханим дівчатам у якості признання в своїх почуттях.

Кнопка «Наверх»