Поради

Культурній тур по Турції: Сіде та Аланія

Ви давно мріяли відпочити в Турції, але то коштів не вистачало, то часу. В такому випадку у вас є чудова можливість отримати незабутні відчуття за 249 доларів, виділивши у своєму графіку усього 7 ночей. Ви отримаєте комфортабельний номер з видом на мальовничий пейзаж, якісний сервіс та Середземне море.

Вас чекає повітря, у якому змішалися ефірні масла та сольові випаровування. Цей незвичайний симбіоз дозволяє людям з хворобами легенів знову нормально дихати. Також слід розповісти про стародавні руїни, яку привносять у відпочинок культурний зміст, та дають можливість доторкнутися до культур, які зникли сотні років тому.

В якості прикладу візьмемо Сіде. Це місто розташоване в 75 кілометрах від Анталії. Саме тому вартість житла, як і продуктів тут доступніша. Це жвавий південний курорт, що дозволяє активно відпочити й подивитися на архітектурні творіння минулих сторічь. До речі. Найдревніші будівлі датуються ще VII сторіччям до нашої ери.

Назва міста перекладається як гранат. Тому не дивно, що його символом є гранатове дерево. Цей символ є уособленням родючості. Якщо ви полюбляєте цю екзотичну ягоду, то у Сіде точно відчуватимете себе як у раю. Варто вам приїхати у розпал сезону й сотні страв та напоїв будуть чекати вас у кафе та ресторанах древнього міста на основі гранату.

По факту Сіде — це унікальний музей, у якому сплелись десятки культур, щоб створити щось незрівнянне. Результат перевершив усі очікування. Унікальні архітектурні пам’ятки античності розташовані поряд з новітніми будівлями, що виражають собою досягнення стилю хай-тек. Мало того, найбільш популярна пам’ятка античності — Театр була збудована ще у часи раннього християнства й увібрала в себе усі риси того часу, щоб можна було почерпнути щось для себе сьогодні.

Мабуть, кожен хоча б раз чув про Агору. Вона знаходиться саме тут у Сіде. Це ринкова площа, яка у свій час була центром работоргівлі. Також тут є храм, присвячений древній богині вдачі.

Замовляючи відпочинок у Турції ви можете обрати собі у якості відправної точки Сіде. Тут доступні ціни, чудові ресторани та бари, що захоплюють своєю автентичністю, а також археологічний музей з монументами, що були знайдені при розкопках. Проте тільки одним містом можлива подорож не обмежується у цій мальовничій країні десятки топових туристичних центрів, які знаходяться на відстані в 70—100 км від Антальї.

Для подорожі в Турцію українцям не потрібна віза. Усе що потрібно — це бажання. Мало того, з вас не будуть вимагати декількох тисяч євро, щоб проїхати далі. Турція — відкрита туристична каїна. Тут кожен зможе знайти щось для себе. Яка доказ — Аланія. Цей курорт включає активний молодіжний відпочинок та порівняно доступні ціни. Якщо ви молодий та енергійний — це оптимальний вибір. Правда, від Антальї до нього 135 кілометрів. Тому прийдеться витратитися на автобус чи таксі, щоб добратися до кінцевої точки. Проте воно того варте.

Скеля розділяє курорт на дві частини. На її вершині збереглося старе місто. Величезна кількість пам’яток дозволить продовжити тур, що був розпочатий у
Сіде, доповнивши його новими враженнями.

Тут величезна кількість пляжів та готелів. Мало того, один з них носить ім’я Клеопатри. Його особливістю є білий пісок. Не можна не згадати про стіни візантійської фортеці, що тут збереглися. Вони були побудовані ще у 1226 році. Також не зайвим буде зайти подивитися на Червону вежу. ЇЇ висота біля 30 метрів. Уявіть собі восьмикутник, розділений на 5 секцій.

Ще одним популярним для туристів місцем є фортеця Алара. Теж саме можна сказати про лазні Касра. Для тих, хто в дитинстві захоплювався збиранням камінців буде цікавою печера з мільйонами сталагмітів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть