Поради

Примха чи необхідність: скринька для годинника

Спеціальна скринька для годинників — це не розкіш, а предмет, життєвої необхідний для колекціонерів, та й просто людей, які звикли дбайливо ставитися до куплених речей. Будь-який годинник — це складний і цікавий механізм, часом навіть ювелірний дизайн, а значить, його не покладеш в ящик з іншими предметами, як шкарпетки. Сорочки висять на плічках, машина стоїть в гаражі, вино зберігається в особливій шафі — міні-барі. Так і годинники, за думкою експертів інтернет-магазину Імідж, мають мати відповідне місце. Тим більше, що улюблені Orient, раритетні Hamilton, золоті Bvlgary, керамічні Rado, тобто дорогі хронометри, вправі очікувати від свого власника не просто коробку для годинника а й щиру турботу.

Зберігання

Слід обирати модель відповідно до того, яка кількість годинників є у користувача. Деякі експерти рекомендують обирати скриньки з запасом. Порожнє місце буде стимулювати до нових придбань, адже в житті важливо ставити цілі і досягати їх. Але, якщо той самий хронометр вже куплено, то сенсу обирати коробочки для декількох хронометрів немає.

Скринька для годинника від Ролекс

Безпека

Зберігання наручного годинника у відповідних умовах вбереже їх від пилу, вологості, перепадів температури, обмежить вплив електроприладів і так далі. Коли є місце для зберігання, поруч з колонками чи ванною годинник вже точно не буде лежати. Скло і метал не подряпаються вкотре, так як всередині скриньки стінки вистелені м’яким матеріалом. Ніхто, в тому числі й сам власник або улюблена собака, їх часом не упустить і не розіллє на них чай. Ремінь в скриньці буде розправлений за формою так, щоб не утворювалися заломи.

Естетика

У скриньці колекція годинників, або ж єдиний годинник, викладені красиво, в тому порядку, який подобається власнику. Для більшого задоволення слід обирати коробочки з прозорими верхніми кришками. В цьому разі, для демонстрації гостям годинник не потрібно буде діставати зі скриньки. Крім того, і дизайн самої скриньки зазвичай виглядає непогано — коробочка для годин з дерева або шкіри прекрасно обрамляє хороший годинник.

Скриньки «з моторчиком»

Скриньки для годинників діляться на два основних типи:

  • Просто для зберігання хронометрів;
  • Скриньки для годинника з автоподзаводом.

Скринька для годинника від Tissot

Останні мають вбудований моторчик, який приводить в рух посадочне місце годинника. Стрілки хронометра, завдяки моторчик, будуть обертатися, щоб ротор підзавода механіки працював. Відповідно, такі коробочки актуальні лише для механічних моделей.

Крім того, коробочка може бути призначена для одного годинника, для кількох або навіть багатьох.

У деяких моделях коробок, як зазначають експерти інтернет-магазину Імідж, є можливість налаштовувати обертання кожного годинника незалежно від іншого (стосується механічних моделей), регулюючи кількість обертів і напрямок годинникової стрілки. Є й такі, в яких мотори включаються і вимикаються окремо, тобто є можливість залишити у скриньці, наприклад, 2 з 4 годинників, а два невикористовуваних місця відключити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button