Поради

Купівля квартири в новобудові “Avalon Inc” – це вдала інвестиція

Якщо ви плануєте вкласти гроші у довготривалий та гарантовано прибутковий проект, то інвестиція в купівлю квартири – це вигідне рішення. При умові придбання квартири в новобудові від нашої компанії “Avalon Inc”, кожен отримує можливість швидкої окупності вкладених фінансів, а також перспективу регулярного надходження грошей від здачі в оренду елітного житла з чудовим місцем розташування, розвинутою навколишньою інфраструктурою.

Сучасні житлові комплекси, які ми будуємо у Львові, користуються популярністю у споживачів завдяки багатьом перевагам грамотно сконструйованих комфортабельних об’єктів. Сміливі рішення професійних архітекторів та дизайнерів дозволяють команді кваліфікованих будівельників втілювати в життя інноваційні технології високого рівня, створюючи максимально затишні, ошатні та високотехнологічні помешкання на будь-який смак.

Чи варто купити квартиру в “Авалон”? Переваги інвестиції

Як відомо, житлова або комерційна нерухомість навіть у періоди економічної кризи залишається високоліквідною, майже не втрачає цінності. Саме тому інвестиція у вигляді купівлі квартири є однією з найвигідніших як для приватних осіб, так і для юридичних організацій. Чи варто купляти квартиру в новобудові, створеній нашою компанією “Avalon Inc”? Відповідь однозначна – так! Тому що ви отримуєте кілька вагомих переваг:

· вкладання грошей на стадії будівництва дозволяє зекономити біля 30-40% на загальній вартості сучасного житла;

· гарантоване збереження інвестованих фінансів на багато років;

· перспектива постійного доходу у разі прийняття рішення здавати об’єкт (оренда квартири для проживання, використання у якості комерційної нерухомості – оренда під торговельний, сервісний центр, офіс та ін.).

Чому вигідно купувати квартиру саме від “Авалон”? Зверніть увагу – кожний житловий комплекс, який ми будуємо на повністю законних підставах, має:

· вдалу локацію з розвинутою інфраструктурою;

· сучасний фасадний та інтер’єрний дизайн;

· індивідуальні інженерні системи;

· новітні технології будівництва, що гарантують безпечність та довговічність;

· комфортне планування з додатковими терасами, лоджіями, балконами.

Експерти впевнені, що маючи у розпорядженні квартиру, яка розміщується у сучасній новобудові, ви неодмінно отримаєте безліч пропозицій вигідної оренди для швидкої окупності вкладених грошей.

Як підібрати квартиру у новобудові “Avalon Inc”?

Ми маємо декілька проектів, щоб задовольнити бажання та потреби кожного клієнта. Тож ви можете обрати квартиру, яка буде повністю відповідати усім вимогам та вашим фінансовим спроможностям. “Avalon Inc” пропонує 1-2-3-х кімнатні квартири, пентхауси, комерційні приміщення у декількох житлових комплексах. Щоб обрати оптимальний варіант, вам достатньо:

· визначитися з районом у Львові, який вам підходить та відповідним комплексом, який розташований у цієї локації;

· обрати тип квартири з урахуванням площі, кількості кімнат, особливостей планування, поверху;

· звернути увагу на додаткові параметри та запропоновані на об’єкті зручності (консьєрж сервіс, місця для електромобілів, паркінг, дитячий майданчик, парк, тераса, лоджія, балкон, зона відпочинку).

Далі зв’яжіться з представниками нашої компанії у зручний час та засіб, щоб отримати необхідну консультацію та допомогу у виборі найкращого варіанту. Юридично оформити придбання нерухомості та стати власником чудової квартири у Львові на максимально вигідних умовах ви зможете найближчим часом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть