Людина

Куріння марихуани може викликати психоз у чоловіків

Куріння марихуани є більш небезпечним для чоловіків, ніж для жінок, виявили учені з Університету Йорка в Канаді. Виявилося, що коли справа доходить до психічних ефектів препарату, чоловіки є більш чутливими до проблем психічного здоров’я.

d975144026f8c44d2767a55c787ec3f6

Минулі дослідження вивчали взаємозв’язок між марихуаною і психозом, однак відмінності між статями щодо наслідків для психічного здоров’я залишалися неясними. Психоз може супроводжуватися галюцинаціями, маренням і відчуттям запахів і смаків, яких не існує. Загальні спускові психозу включають травматичні переживання, зловживання наркотиками і алкоголем, пухлини головного мозку, а також інші проблеми психічного здоров’я, наприклад, шизофренію, біполярний розлад і важку депресію.

Проведене дослідження показало, що чоловіки, які вживають марихуану, в чотири рази частіше страждають від психозу, ніж жінки, що використовують даний препарат. Проте фахівцям поки незрозуміло, чому чоловічий мозок більш сприйнятливий до дії марихуани. Що стосується тенденції у використанні марихуани, то препарат вживають в два рази більше чоловіків, ніж жінок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button